iTools Programı kullanımı nasıldır

iTools Programı Nedir, Kullanın aşamaları. Gelişen teknoloji ile beraber telefon teknolojisi de oldukça yaygınlaştı. Günlük kullandığımız akıllı telefonlar günümüzün neredeyse yarısını geçirdiğimiz cihazlar oldu. Kullanımı yaygınlaşan akıllı telefonlar fazla. Son dönemlerde yerini İOS cihazlara bıraktı ancak bir çok marka hızla yayıldı.

Son dönemlerin gözdesi olan İOS telefonlar kullanıcılarının beğenisini aldı. Cihaz fakat kullanım bakımında zaman zaman sorun yaşanmasına olanak tanıdı. Cihazların kullanımı ile zamanla çözülen bu sorunlardan bir tanesi de resim video ve benzeri alanlar ve işlemler oldu.  Bu makalemizde iTools Programı Nedir ve nasıl kullanılacağına dair sizler ile paylaştık.

iTools Programı Nedir?

Kısaca özetleyecek olursak iTunes gibi bir veri eş zamanlaması, çeşitli iOS dosyalarını iPhone, iPad ve bilgisayar arasında aktarmanın iyi en iyi yoludur. Böylece, birçok iPhone kullanıcısının iOS verilerini yönetmek ve senkronize etmek için bir iTunes alternatifi aradığını görebilirsiniz. Tabi ki iTunes bir çok yönden vazgeçilmez bir uygulamadır. Ancak hız ve kolay kullanım söz konusu olduğunda ise sizlere tavsiyemiz bu alternatif programı deneyimlemeniz olacaktır. Şimdi uygulamayı biraz daha yakından tanıyalım.

iTools Programı inceleme

Bu b programı iTunes te yapmamıza olanak sunmayan şeyleri yapmamızı sağlar.  Daha rahat bir şekilde reisim ve müzik kontrolü ve bununla beraber ekranın canlı görüntüsünün alınmasıdır. Canlı görüntü için ancak Deskop bölümünden Live Deskop a girmemiz yeterli olacaktır.

 

iTools Programı Nasıl Çalışır

Rahat bir şekilde bilgisayarımızda yedek alma imkanı sunar. Bu program ancak apple cihazlara sahip olan herkesin kullanması gereken bir programdır.

Yukarıda sizler için iTools Programına değindik. Umarım makalemiz sizler için faydalı olmuştur. Bir sonraki konumuz iOS 16 iPhone Dikte Çalışmıyor yazısına göz atarak incelemenizi öneriyoruz.