Geçtiğimiz yılın Kasım ayında Huawei tarafından Çinli bir konsorsiyuma satılan Honor, son dönemin en çok konuşulan teknoloji şirketlerinin başında geldiğini söyleyebiliriz. geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlikle uzun süredir beklenen Honor Magic 3 serisini tanıtan şirket, akıllı telefon pazarında gözünü Apple’ın koltuğuna dikmiş durumda.

honor watch gs 3 5342 e1628793912268 1024x466 1

Aynı zamanda giyilebilir teknoloji alanında da çalışmalarını sürdüren şirket, akıllı saat piyasasında rekabeti kızıştıracak yapay zeka destekli Honor Watch GS 3 modelini de resmen tanıttı. Gerçekleştirilen lansmanda üstü kapalı bir şekilde adı geçen Honor Watch GS 3, şirketin tanıttığı kalp atış hızı sensörüne sahip olanilk akıllı saatiolması bekleniyor. Bunun yanı sıra Watch GS 3, kalp atış hızının daha doğru ölçülebilmesi için yapay zeka algoritması kullanan 8 kanallı bir PPG sensörünüde içerisinde barındırıyor.

honor watch gs 3 ozellikleri teknosafari min

Şık tasarımı ile de öne çıkan Honor Watch GS 3, metal bir kasa ve yuvarlak ekran ile fazlasıyla göze hoş geliyor. İki fiziksel düğmesi bulunan saatin satışa çıkacağı sürümler ise şöyle;

  • Gümüş kasa ve mavi deri kayış – Voyager
  • Altın kasa ve kahverengi deri kayış – Streamer Classic
  • Gri kasa ve siyah kauçuk kayış – Racing Edition

honor watch gs3 akilli saat teknosafari

Şu an için akıllı saatin tüm teknik özelliklerini açıklamayan Honor, Watch GS 3 modelinin giyilebilir teknoloji pazarındaki rekabeti fazlasıyla kızıştıracağından emin. Diğer yandan akıllı saatin bu yılın sonlarına doğru satışa çıkacağı belirtilirken, fiyat konusunda da herhangi bir bilgi verilmedi.