Instagram Dolandırıcıları önlemleri. Instagram dolandırıcıların göre, kazançlı bir “yasaklayan” raketi geliştirdik yayınladığı yeni bir raporda Anakart .Bazı dolandırıcılar, seçtiğiniz Instagram hesabı ne olursa olsun, arkadaş veya düşman yasaklanacak ve genellikle dolandırıcılar, hedeflenen kullanıcıların hesaplarına yeniden erişmelerine yardımcı olarak arka uçta daha da fazla para kazanıyor.

Anakart tarafından gözden geçirilen röportajlara ve materyallere göre süreç. Görünüşe göre hedefin profil resminde bir insan olduğu sürece yöntem işe yarıyor.

Instagram Dolandırıcıları Önlemleri

Anakart , konuştuğu diğer kullanıcıların da Instagram’ın intihar. Kendine zarar verme konusundaki politikalarını ihlal ettikleri için hesaplarının yasaklandığını yazıyor. Bu şirketin son yıllarda ele alma konusunda daha da proaktif olmaya çalıştığı bir içerik türü .

Her durumda, kendinizi ve etrafınızdakileri etkileyecek bir karar vermek zorunda kalırsınız. Dolandırıcılar genellikle mantıklı davranabilmeyi zorlaştırırlar. En iyi dolandırıcılar ayrıntılara çok dikkat eder ve gerçekliklerinin sorgulanmasını zorlaştırır.

Bu yasaklara, uygulamanın sınırlarına ulaşmadan Instagram’ın raporlama araçlarına spam gönderebilen çeşitli komut dosyaları neden olmuş olabilir (görünüşe göre yaklaşık 40 rapor).

Anakart’ın konuştuğu kişilerden en az birine göre insanları yasaklama işi çok kazançlı. Yasaklama hizmetleri sunan işletmelerin çoğunun, bazen 3.500 ila 4.000 ABD Doları arasında herhangi. Bir yerde hesapların geri alınmasına yardımcı olması da muhtemelen zarar vermez.

Yasaklama hizmeti sunan şirketlerin birçoğunun bazen. Bazı kullanıcılar, hesaplarını devre dışı bıraktıktan hemen sonra hesap yardımı teklifleri aldıklarını ve şikayet ettikleri Instagram hesabının genellikle yardım sunan Instagram hesabını takip ettiğini tespit etti.

Instagram Dolandırıcılara karşı önlem

Bazı kullanıcılar, hesapları devre dışı bırakıldıktan. Hemen sonra hesap yardımı teklifleri aldıklarını ve genellikle kendilerini bildiren. Hesabının yardım teklif eden Instagram hesabını takip ettiğini belirtti.

Instagram artık daha güvenli

Instagram, bir yorum talebine hemen yanıt vermedi, ancak şirket, Anakart’a yasaklama hizmetleri sunan siteleri araştırdığını ve kullanıcıların bu tür faaliyetlerden suçlu olduğundan şüphelendikleri kişileri bildirmeleri gerektiğini söyledi.

Hesabınızın devre dışı bırakıldığını veya yasaklandığını düşünüyorsanız Instagram. Yardım Merkezinde hesabınızı nasıl geri alacağınıza ilişkin talimatlar sunar. Instagram Dolandırıcıları önlemleri.