Dyle Mobile Tv kurulum

Bu yazımızda sizlere Dyle mobile tv inceleme yazısı hazırlayarak bu uygulama hakkında sorularınızı yanıtlıyoruz. Bu konu hakkında bir çok kullanıcı cevap arayışına girdi. Detaylı olarak bakıldığında aslında oldukça faydalı diyebiliriz.  Günlük kullandığımız televizyonlarımızın bir nevi evrim geçişine sebep olabilecek yapıda. Dyle Mobile Tv kullanımı ve ne olduguna dair bir çok kişinin merak konusu olduğunu biliyoruz. Bu makalemizde siz merak eden kullanıcılar için bu konuyu ele aldık.  Şimdi hep birlikte yazımızı inceleyelim.

Dyle Mobile Tv İnceleme Ve Özellikleri

Dyle mobile tv, akıllı telefon veya tabletinizi televizyona dönüştüren bir teknolojidir. En büyük özelliği bu hizmeti sunarken herhangi bir internet bağlantısı gerekmemesidir. Televizyon izlerken de  kotanızdan herhangi bir kayıp olmamaktadır.

Dyle projesi Amerika Birleşik Devletlerindeki birkaç yayınci kuruluşun ortak girişimi olarak 2010 Nisan ayında hayata geçirildi. Bu şirketler arasında Fox, NBC, Pearl Mobile DTV.. yer almaktadır.

Proje sayesinde Android veya iOS işletim sistemine sahip telefonunuz veya tabletiniz, taşınabilir televizyona dönüştürülüyor. Bunun için gereken şey ise harici bir anten satın almak ve sonrasında Dyle üyeliği başlatmak.

Dyle Mobile Tv İnceleme

Resimde de göründüğü gibi harici anten sayesinde televizyon yayınlarını yakalayarak internete gerek kalmadan televizyon izleyebiliyorsunuz. Bu harici antenleri üreten firmalardan bazıları Belkin Mobile TV, Elgato EyeTV, Escort Mobile TV vs.

Şu anda bu teknoloji sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılabiliyor ancak belki ileride ülkemizde de yayıncı kuruluşlar birleşerek benzer bir projeyi hayata geçirebilirler.

Dyle Mobile Tv Kurulum

İlk olarak harici anteni cihazınıza takıyorsunuz.

Dyle Mobile Uygulamasını indiriyorsunuz. Bu internet gerektiren neredeyse tek işlem.

Uygulamayı çalıştırarak kullanım koşullarını kabul ettiğinizde işlem bitiyor. İstediğiniz kanalı listeden seçerek izlemeye başlıyorsunuz.

makalemiz umarım sizler için faydalı olmuştur. Bir sonraki yazımız Vestel Smart Tv Güncelleme Nasıl Yapılır  konusuna sayfamızdan ulaşabilirsiniz.