Google Translate Çevrimdışı Çalışmıyor

Bu makalede google çeviri çevrimdışı nasıl kullanılır anlatıyoruz. Google çeviri çok kullanışlı bir uygulamadır ve bir çok kullanıcı Google Translate’i bilgisayarlarında çevrimdışı olarak nasıl kullanacaklarını merak etmektedir.

Google Çeviri uygulaması masaüstü için mevcut değildir, bu nedenle çevrimdışı kullanmak özel araçlar gerektirir.

Translate’i bilgisayarınızda çalıştırmanın tek yolu güvenilir bir Android emülatörü kullanmaktır.

Google Translate’i yükledikten sonra, dil paketlerini indirmeniz yeterlidir; Google Translate’i bilgisayarınızda çevrimdışı çalıştırabilirsiniz.

Yarıca Bakınız: Android telefonunuzda hızlı çeviri kullanma

Google Çeviri Çevrimdışı Nasıl Kullanılır

Translate Çeviri, herhangi bir metni veya web sayfasını herhangi bir dile çevirebilen popüler bir çevrimiçi hizmettir. Hizmet yararlı olmaktan çok daha fazlası ve çoğu Google Translate çevrimdışı kullanılıp kullanılamayacağını merak ediyor.

Bu karmaşık bir sorundur ve ne yazık ki Google Translate bir masaüstü uygulaması olarak mevcut değildir. Bu nedenle onu indirip bilgisayarınızda çevrimdışı çalıştıramazsınız. Ancak yine de PC’nize yüklemenin bir yolu var ve bu kılavuzda bunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

1. Android Emülatörünü Kullanın

LDPlayer, oyun oynamak için tasarlanmış güçlü bir Android emülatörüdür. Ancak Google Translate dahil çok çeşitli Android uygulamalarıyla da çalışa bilir. Bu nedenle google çeviri çevrimdışı çalışmıyor sorununuz için çözüm ola bilir.

Bu yazılımı yükledikten sonra, diğer Android uygulamaları gibi Play Store’u ziyaret etmeniz ve Google Translate’i indirmeniz yeterlidir.

Google Translate yerel olarak masaüstü bilgisayarlar için mevcut değildir, bu nedenle onu çalıştırmanın tek yolu, LDPlayer gibi güvenilir bir Android öykünücüsü kullanmaktır.

2. Dil Dosyalarını İndirin

 1. Önce, Android emülatöründe Google Translate’e erişin.
 2. Sonra Dillerini seçin: Çeviri’ye ve Çevir .
 3. Ardından, çevrimdışı kullanmak istediğiniz dili seçin.
 4. Dilin hemen yanında görünen İndir düğmesine dokunun .
 5. Şimdi açılır pencereden İndir’i tıklayın .

Çeviri paketinin indirilmesi başarısız olursa ne yapmalı?

İndirme yöneticisinden verileri temizleyin

 1. Erişim Ayarları.
 2. Uygulamalar’a dokunun.
 3. Git yöneticisini indirin .
 4. Verileri temizle’yi seçin .

Google Çeviri uygulamasını yeniden yükleyin

 1. Google Çeviri uygulamasını kaldırın .
 2. Android öykünücüsünü kapatın ve yeniden başlatın.
 3. Play Store’u ziyaret edin ve Google Translate’i tekrar indirin.

Gördüğünüz gibi, Google Translate masaüstü bilgisayarlar için mevcut değil ve onu PC’nizde çevrimdışı kullanmanın tek yolu Android emülatörü kullanmaktır.

Google Çeviri Çevrimdışı Nasıl Kullanılır Kılavuzumuzun size yardımcı olduğunu umuyoruz. Translate’i bilgisayarınızda çalıştırmanın alternatif bir yolunu bulursanız, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.