Bugünlerde müzik dinlemenin Tuneln radio gibi neredeyse sonsuz sayıda yolu var.

Bunları yayınlayabilir, radyo dinleyebilir, müzik videoları izleyebilirsiniz ve eski yöntemler (vinil gibi) her zaman olduğu gibi hala uğultu halindedir. Ancak bazen, insanlar oynatma listeleri, oynatma sırası veya benzeri herhangi bir şey gibi her küçük şeyi yönetmek zorunda kalmadan sadece oynat düğmesine basmayı ve akışına bırakmayı severler. Radyo eskisi kadar popüler değil. Ancak yine de yeni müzikler keşfetmek ve sadece rahatlamak için harika bir yol. İşte şu anda Android için en iyi radyo uygulamaları.

AccuRadio

AccuRadio, diğer radyo uygulamaları kadar iyi bilinmez. Ancak, iyi bir radyo uygulamasıdır. Ayarlamak için 1000’den fazla radyo kanalına sahiptir. Her kanal dinleyici tarafından özelleştirilebilir. Sınırsız atlama, bir derecelendirme sistemi vardır ve istasyonunuzdan sanatçıları ve şarkıları yasaklayabilirsiniz. Sonuç, sonunda yalnızca sevdiğiniz şeyleri çalan bir müzik istasyonudur. Bazı olumsuzluklar var. Bu yazının yazıldığı sırada Chromecast desteği yok. Sunucularda da zaman zaman bazı sorunlar olabiliyor. Ancak bunun dışında, bu iyi bir deneyim.

En iyi mobil radyolari sizin icin derledik 2

tuneln radio ve iHeartRadio

iHeartRadio, radyo uygulamaları için en popüler çözümlerden biridir. FM istasyonları ve iHeartRadio’nun karışık kendi istasyonları da dahil olmak üzere, dinlemek için geniş bir istasyon yelpazesine sahiptir. Hemen hemen her türde, hemen hemen her ruh hali için çalma listeleri ve Noel veya Cadılar Bayramı gibi şeyler için mevsimlik çalma listeleri bulabilirsiniz. Başka bir iyi bonus olan, kullanımı tamamen ücretsizdir (yayın içi reklamlarla desteklenir). İsteyenler için iHeartRadio, Chromecast ve Android Wear desteğiyle birlikte geliyor. Ayda 5,99 ABD doları karşılığında biraz daha iyi bir deneyim elde edebilirsiniz. İsteğe bağlı şarkı çalma da dahil olmak üzere daha fazla ek özellik için ayda 12,99 ABD dolarına Tam Erişim’e gidebilirsiniz.

En iyi mobil radyolari sizin icin derledik 1

TuneIn Radyo

TuneIn Radio, her türden müzik, spor, komedi, talk radyo, haber ve diğer birçok medya türünü içeren daha çeşitli bir radyo istasyonu kaynağı içerir. Ücretsiz sürüm, birkaç milyon podcast ile birlikte toplamda 100.000’den fazla istasyonla birlikte gelir. Premium sürümü seçerseniz, canlı NFL, MLB ve Barclays Premiere League oyunları. Sesli kitaplar ve reklamların kaldırılmasını da alabilirsiniz. Fiyat, yaşadığınız bölgeye göre değişir, ancak genel olarak harika bir radyo hizmetidir. Müzik için harika değil, ancak diğer ilgi alanları için harika radyo uygulamalarından biri.