Ekran yansıtma TV’nizin Kablosuz Ekranı desteklemesi ve TV’nin telefonunuzla aynı wifi ağına bağlı olması gerekir. Mobil ekranınızı akıllı TV’ye yansıtmak için ekran yansıtma uygulamasını kullanın. Screen Mirroring, Android ekranınızı ve sesinizi gerçek zamanlı olarak yansıtmak ve yayınlamak için en güçlü uygulamadır. Ekran Aynası Video Oynatıcıyı kullanarak TV’ye bağlanın ve video izleyin. Video oynatıcı gibi Android için ücretsiz bir Multimedya oynatıcıdır. Bu hem video hem de ses oynatıcı içerir. Şimdi ekran yansıtıcı dan bağlanır sanız, tüm popüler video ve ses formalarını telefonunuzda veya TV’nizde izleyebilirsiniz. TV Uygulaması ile Ekran Yansıtma, akıllı telefon Ekran (mira cast özellikli) veya Kablosuz İp ler veya telefonunuzu sekme açarak ekranınızı taramanıza ve yansıtmanıza yardımcı olacaktır. Ekran Yansıtma Akıllı telefonumda herhangi bir cihazla (akıllı telefon, smart tV, dizüstü bilgisayar, tablet vb.) Herhangi bir yerde video, müzik, fotoğraf vb. Oynatabilirsiniz. tv uygulaması ile Ekran Yansıtma, akıllı telefon Ekran veya Kablosuz İp’ler ile android telefonunuzu sekme açarak ekranınızı taramanıza ve yansıtmanıza yardımcı olacaktır. Mobil ekranda video oynatabilir ve mobil ekranı tv’de ve video yayınını tv’de paylaşabilirsiniz.

Screenshot 2 5

Ekran yansıtma yardımcısı uygulaması telefonunuzdan akıllı tv ekranında pencere açmanıza yardımcı olur. Paylaşın ikinci ekran kablosuz ve wifi atmak ve akıllı TV yansıtma asistanı ile telefon ip ile bağlamak. Ekran Yansıtma Uygulaması, kablosuz, Wifi ve Bluetooth ip leri veya ip’ler ile akıllı TV Ekranda (mira cast özellikli) görüntülemek için android cep telefonu ve tarama sekmesi ekranını yansıtmaya yardımcı olur. Ekran aynası video oynatıcıyı kullanarak tv’ye bağlanın ve video izleyin. medya oynatıcı: Akış, en kolay telefon video oynatıcısıdır, telefonunuzda depolanan neredeyse tüm video dosyalarını oynatmanızı kolayca destekleyecek güçlü bir video kod çözme özelliğine sahiptir. Ekran akışı yansıtma, cihazınızın ekranını ve sesini yansıtmak ve yayınlamak için güçlü bir uygulamadır! Android ekranınızı bir medya oynatıcı, web tarayıcısı, Chromecast uyumlu cihazlar (birçok Akıllı TV veya diğer cihaz) aracılığıyla yerel ağınızdaki herhangi bir cihaz veya PC ile canlı olarak paylaşabilirsiniz. Ekran Yansıtma Uygulaması yalnızca içeriği oynatabilir ancak HDMI, MHL, Miracast ve Chromecast gibi ekran gönderebilir.

Screenshot 4 2

Çözünürlüğü ve yoğunluğu kolayca değiştirin harici ekranınızın çözünürlüğün den tam olarak yararlanın ve telefon kullanıyorsanız Android tablet ara yüzünü gösterebilirsiniz.

  • Basit profil tabanlı ara yüz farklı ekran türleri için farklı profilleri etkinleştirmek devre dışı bırakmak kolaydır
  • Bluetooth ve Wi-Fi’yi otomatik olarak etkinleştirebilir bir klavye, fare ve veya oyun denetleyici sini hızla bağlayabilirsiniz.
  • Ekran yönünü manzaraya kilitleyebilirsiniz.
  • Masaüstü sitelerini Chrome’da varsayılan olarak göster TV’nizde gerçek Web’e göz atabilirsiniz.
  • Uygulama ile tam entegrasyon sağlayabilirsiniz.
  • Cihaz arka ışığını veya titreşimini devre dışı bırakıp cihazınız bağlıyken pilden tasarruf edebilirsiniz.

Bir ekran bağlandığında profilleri otomatik olarak yükleyebilirsiniz.

Screenshot 5 2

Ekran Yansıtma, Android ekranınızı ve sesinizi gerçek zamanlı olarak yansıtmak ve yayınlamak için en güçlü TV uygulamasıdır. Artık mobil içerikleriniz Smart TV’nize ve akıllı TV’nizde genişletebilirsiniz. Ekran Yansıtma Yardımcısı, akıllı telefon üzerinde android telefonunuzu veya sekme ekranınızı paylaşmanıza, görüntülemenizi ve yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

Yapmanız gereken Play store’den uygulamayı indirmek ve çalıştırmak olacaktır. Uygulama içinde size vereceği ip adresini Tv veya Pc üzerinden web browser url adresine girip arama yapmak olacaktır. Bu şekilde ekranınız direkt olarak yansıtma yapmış olacaksınız. Görüntü kalitesi oldukça yüksek ve herhangi bir donma kasma olmadan kullanabilirsiniz. Hatta oyunlarınızı filmlerinizi videolarınızı yüksek Piksel de görüntüleyebilirsiniz.

 

 

#hayatevesıgar

#evdekal