Çin‘in teknoloji çözümleri üreten markalarindan olan OPPO ile ilgili Weibo üzerinden paylaşılan bilgilere göre ilerleyen günlerde duyurulması ve satışa sunulması beklenen OPPO Find 9, 2 farklı RAM ve depolama kapasitesi seçeneğine sahip olacak.

1 16Bu ilk modelde 4GB RAM ve 64 GB depolama alanı, ikinci modelde 6GB RAM ve 128 GB depolama alanı olacak.

Weibo üzerinden verilen bilgilere göre, 4GB RAM ve 64GB depolama alanına sahip olacak modelin Snapdragon 635 işlemic yonga setine;

2 126GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacak modelin de Snapdragon 835 işlemci yonga setine sahip olacağını bildirdi.

3 8 Sahip olduğu donanım özelliklerine bakıldığında üst seviye performans vaadeden bu telefon 5.5 inç büyüklüğünde ve 2K-QHD ekrana sahip. OPPO, kullanıcılara mükemmel bir kamera deneyimi sağlamak için bu yeni amiral gemisinde arka kamerada 21MP, ön kamerada 16MP lensler kullanacağını bildirdi. Batarya açısından zengin olan bu telefonda 4.100mAh batarya kullanılacağı bildirildi.

4 6Donanım olarak beklentileri tatmin edecek bir performans vaadeden OPPO Find 9, tasarım açısından da modern ve şık tasarımıyla ile sunacağı performansı pekiştiriyor. Çerçevesiz olan bu cihaz, bizlere tam büyük ekranda gezinme fırsatı sunacak. Fiyat olarak 550$ civarında satışa sunulacağı bildirildi.

5 5