Ana Sayfa Rehber “YouTube Go” Nedir ve Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)

“YouTube Go” Nedir ve Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)

0
“YouTube Go” Nedir ve Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)

Siz değerli okuyucularımıza bu makalemizde Google‘ın yeni hizmeti YouTube Go  hakkında ve bu hizmetin ne işe yaradığı, nasıl kullanıldığı ile ilgili birkaç bilgi aktaracağız.

YouTube Go, Google’ın internetsiz video izleme imkanı sunan bir hizmetidir. Google Play üzerinden YouTube Go (Unreleased) uygulamasını Android cihazınıza indirip kurarak, internetsiz ortamda YouTube Go (Unreleased) üzerinden videoları internet olmadan da izleyebileceksiniz. Yanlız şuanda YouTube Go test aşamasında ve dil seçimlerinde Türkçe seçeneği bulunmamaktadır. Google‘nın çıkarmış olduğu en son ve en önemli yeniliklerden biridir. YouTube Go uygulaması sayesinde daha önce indirmiş olduğunuz videoları izleyebileceksiniz.

“YouTube Go” Nedir

YouTube Go‘yu yükledikten sonra, izlemek istediğiniz videoları internet ortamından indirmeniz gerekmektedir; indirdikten sonra videolarınızı internet olmadan da izliyebileceksiniz. Ve şunu da aktaralım; YouTube Go ile, indirmiş olduğunuz bir videoyu Bluetooth veya WhatsApp uygulaması sayesinde de paylaşabileceksiniz. Ve son olarak da şunu aktaralım; YouTube Go hizmetinin ne zaman aktif olarak kullanıma sunulacağı hakkında herhangi bilgi bulunmamaktadır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA