CES 2021de birçok ses sistemi tanıtıldı. Öne çıkanlardan biri de 27 inç genişliğe sahip yeni nesil JBL Bar oldu. Sanallaştırılmış Dolby Atmos için hüzmeleme teknolojisi kullanan JBL Bar, hem Google Assistant hem de Alexa ile çalışabiliyor. Birçok odaya uyum sağlayacağı düşünülen ses çubuğu 7500 mAh batarya içeriyor ve 20 saatlik oynatma sunuyor.

Sizin yanınızdaki olun viewJBL Multibeam™ teknolojisi ve Virtual Dolby Atmos®’un kazanan kombinasyonu ile her zamankinden daha sürükleyici bir oyun veya oyun deneyimi. Ekstra bir subwoofer’a ihtiyaç duymadan derin bas performansıyla aksiyona atılırken sesi her yerde hissedin. İnanılmaz derecede kolay müzik akışı ve çok odalı olanaklar için Chromecast yerleşik™, AirPlay ve Alexa Çoklu Oda Müziği (MRM) özelliklerine sahiptir. Bluetooth, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden de müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar. Izgara deseni ve metalik kaplamasıyla JBL Bar 5.0 MultiBeam’in şık tasarımı her türlü ev dekoruna uyar. Kompakt ve kullanımı kolaydır, mevcut TV uzaktan kumandanızı kullanarak veya birlikte verilen sezgisel tasarımlı uzaktan kumandayı kullanarak kontrol edilebilir.

Özellikler

Dolby Atmos® ve MultiBeam™ surround ses
Ayrı bir subwoofer’a ihtiyaç duymadan güçlü bas
Chromecast yerleşik™, AirPlay ve Alexa Çok Odalı Müzik (MRM) Dolby Vision™ ile Ultra HD 4K Geçiş HDMI eARC Otomatik MultiBeam™ Kalibrasyon Çok odalı olanaklar Bluetooth kablosuz akış Ses kontrolü ile çalışır