VERTU'DAN KRİPTOLAMA ÖZELLİĞİ OLAN 15 BİN TL DEĞERİNDE TELEFON: VERTU CONSTELLATION

Dünyanın en pahalı akıllı telefonlarını üreten İngiliz firma Vertu, Ekim ayında yeni bir telefonu, özel kullanıcı kitlesine sunmaya hazırlanıyor. Lüks yaşamın bir parçası olan Vertu, ürettiği bu cihazla konuşmada kriptolama özelliği sunuyor. Constellation’in en önemli özelliği konuşmalarınızı kriptolayarak güvenli duruma çeviriyor. Vertu telefonlar her zaman özenle üretilir. Elle üretilmesi ve bazı müşterilerine özel şekilde tasarlama yapan Vertu gerçekten hayran kalınacak bir cihaz.

1 17Gelelim Vertu Constellation‘un tasarımına. Kasa tasarımında Titanyum kullanan Vertu, çok dayanıklı bir cihaz. Ekran Safir kristalle kaplı. 200 gramlık bir çelik top, 1.5 metre yükseklikten ekrana bırakılmasına karşın hiçbir şekilde darbe almaması ne kadar muazzam bir cihaz olduğunun göstergesi. Modelin arka paneli deri ile kaplı. Siyah, Turuncu, Mocha ve Kiraz renkleriyle satışa sunulacak. Ekranda Yakut‘tan yapılmış olan  Concierge butonu bulunuyor. Bu butonun özelliği ise size özel servis görevlisine ulaşmayı sağlıyor. Diyelimki özel bir aracınız, limuzininiz var. Hepsi tek tuşla hizmetinize girebilecek.

2 13Gelelim teknik özelliklerine. Çift SIM kart özelliginin yanı sıra 35  uluslararası iletişim bandında çalışabiliyor. 5.5 inç‘lik 1440×2560 piksel çözünürlükte ekrana, 12MP ana kameraya, kablosuz hızlı şarj ve parmak izi tanıma özelliklerine sahip. 128 GB dahili depolama alanına sahip bu cihaz aynı zamanda microSD kartla da dahili depolama alanını genişletilebilme imkanı sağlıyor. İşletim sistemi olarak Android 6.0 Marshmallow kullanılan Vertu Constellation, 3200 mAh’lik batarya ile kullanıcılara sunulacak.

3 6Vertu Constellation içeriğinde barındıracağı birtakım programla sizleri hayrete düşürecek. Programlardan birkaçını sıralarsak: Vertu Life, Vertu Constellation. Vertu Life uygulaması sayesinde Vertu’dan anlaşmalı gece kulüplerine giriş imkanına;Vertu Constellation uygulaması sayesinde ise kişisel güvenlik servisine ücretsiz olarak ulaşabiliyorsunuz.

ongorsel 85000€ fiyat etiketi  bulunan Vertu Constellation, Ekim 2017 tarihinde satışa sunulacak.