Ana Sayfa Haberler Box Ücretsiz Bulut Depolama Programı

Box Ücretsiz Bulut Depolama Programı

0
Paylaş

Apple tarafından  en yeni uygulamalar ve en iyi yeni iş uygulamaları listesinden gösterilen Box for iPhone and iPad programı bizlere sunmuş olduğu kolaylıklar ile göz önünde olmayı başarıyor. Bu programın kullanımı ve kurulumu aşağıdaki gibidir.

box1 box2

Uygulamayı ilk açtığınızda sizlere yapabileceklerini gösteriyor bu bölümde ekranı sağa kaydırarak devam ediyoruz.

box3

Önümüze Kaydolun veya Oturum açın seçenekleri gelecektir. Daha önce kullanmadıysanız eğer ki Kaydolun diyerek devam ediyoruz.

box4

Uygulama yazdığımız mail adresine bir onaylama maili göndermekte. Gelen mailde Box kaydını tamamlayın seçeneğine tıklayarak devam ediyoruz.

box5

Uygulama ilk açıldığında ekranda bulunan tüm simgelerin anlamlarını ve ne için kullanılabileceğini teker teker öğretmekte.

box6

Sol alttaki ekle butonuna tıklayarak telefonumuzda ki dosyaları ekleyebilir. Veya yeni fotoğrafları o an çekip telefonumuza kaydolmadan direk olarak buluta yedeklenmesini sağlayabiliriz.

box7

Sol üst tarafta bulunan seçenekler butonuna tıkladığımızda menü ekranı açılacaktır. Bu kısımdan ayarlar seçeneğine geliyoruz. Burada uygulamanın bize sunmuş olduğu ücretsiz 10 GB’lık alanı görüyoruz. Bu kısımdan ayarlarımızı yaptıktan sonra dilersek yükseltme seçeneğine tıklıyoruz.

box8

Uygulama Yıllık 209,99 Tl gibi bir rakam ile bize 100 GB bir depolama sunmaktadır. Dilersek bu fiyat ile 100 GB’lık bir buluta sahip olabiliyoruz.

Hazırlayan: Murat NALCI

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.