Nespresso Gran Lattissima Espresso makinesi özelikleri,

Her makine, ayrı aromalar içeren 14 Nespresso kapsülü içeren bir karşılama seti içerir.
Sürgülü damlama tepsisi, farklı cam boyutlarının kullanılmasına izin verir. Ayrıca kullanımdan sonra süt kabı çıkarabilir ve bir sonraki kullanıma kadar buzdolabında saklayabilirsiniz.

Çıkan parçalar, basit temizlik için bulaşık makinesinde yıkanır. 19 bar’lık yüksek performanslı pompa, demleme işlemi sırasında her kahve kapsülünün hassas lezzetini ve birinci sınıf aromalarını çıkarmanın ve kıyaslanamayacak kadar yoğun krema oluşturmanın anahtarıdır.

Hızlı ısıtma sistemi, makineyi en sevdiğiniz tarifi sadece 25 saniyede hazırlamaya hazır hale getirir. Ayrıca sezgisel kireç çözme sistemi, benzersiz su sertliğinize göre programlama yapanilirsiniz. Enerji tasarrufu işlevi, 9 dakika işlem yapılmadığında makineyi otomatik olarak kapatır. Gran Lattissima’nın birinci sınıf tasarımı, zarif bir cam dokunmatik panele sahiptir.

Nespresso Gran Lattissima Espresso Makinesi 4

En iyi fiyat teklifi ile Teknosa mağazalarından veya  Teknosa Sanal Mağazadan satın alabilirsiniz. Şu anda, en iyi fiyat teklifinden en iyi şekilde yararlanın, bir dokunuşla kahvenin tanına varın.

Tek Dokunuş Her Şeyi Yapar

De’Longhi’nin patentli Tek Dokunuşlu taze süt teknolojisi ile birinci sınıf Nespresso kapsül sistemi bir araya geldiğinde, bir düğmeye dokunarak her seferinde mükemmel barista kalitesinde tarifler oluşturmanıza olanak tanır.

Üstün Tasarım

Nespresso Gran Lattissima Espresso Makinesi 1

Nespresso Gran Lattissima, paslanmaz çelik ve güzel bir cam dokunmatik panel ile hem mat hem de çok parlak yüzeyi olan modern ve birinci sınıf bir tasarıma sahiptir.

Çok yönlü

Köpüklü süt tarifleri, sade süt tarifleri ve zengin, kremalı kahve ve espresso tarifleri dahil olmak üzere 9 tek dokunuşlu içecek seçeneği arasından seçim yapın.

Pratik tasarım

Farklı bardak veya bardak boyutları için sürgülü damlama tepsisi, kullanımlar arasında çıkar. Ayrıca süt kabı buzdolabına kay bilirsiniz.

Yüksek performans

Hızlı ısıtma sistemli 19 bar yüksek performanslı pompa

Sezgisel Uyarı

Nespresso Gran Lattissima Espresso Makinesi 2

Özelleştirilen kireç çözme uyarısı, makinenizin düzgün çalışması ve evinizdeki su sertliğine bağlı olarak her seferinde mükemmel bir kahve deneyimi yaşamanızı sağlar.

Enerji Tasarrufu

Nespresso Gran Lattissima Espresso Makinesi 7

Programlanabilir otomatik enerji tasarrufu işlevi, işlem yapılmadığında makineyi kapatarak daha az enerji tüketir

Kolay Temizleme

Nespresso Gran Lattissima Espresso Makinesi 6

Süt kabının duruluma işlevi vardır, tüm çıkan parçalar bulaşık makinesine yerleşir.

Ücretsiz Hediye

Nespresso Gran Lattissima Espresso Makinesi 8

Her Nespresso makinesi, benzersiz  aroma profillerine sahip bir dizi kapsül içeren bir Nespresso kapsül karşılama kiti içerir.