Ana Sayfa Haberler Asus Zenfone 2 Youtube Videolarda Ses Önden Geliyor

Asus Zenfone 2 Youtube Videolarda Ses Önden Geliyor

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Video senkronizasyon sorununu çözmek için ilk olarak şu adımları uygulayabiliriz. Eğer ‘youtube’ uygulamasını kullanarak video izliyorsanız lütfen şu menüleri takip ediniz. Ayarlar > Uygulamalar > Youtube burada bir süre beklemeniz gerekecektir(Hesaplama işlemi gerçekleşecektir.) Önbellek alt başlığında ‘Önbelleği temizle’ seçeneği bulunur. O kısma tıklayınız. Eğer farklı bir uygulama üzerinden video izliyorsanız o uygulamaya ait kısma yine   ‘Ayarlar’ -> ‘Uygulamalar’ menülerini takip ederek ilgili uygulamayı bulup ‘Önbelleği temizle’ seçeneğine tıklayınız. Bu adımları uyguladıktan sonra aynı uygulama ile tekrar video oynatmayı deneyiniz.

asus1

Video oynatmadan önce birden çok uygulama açık kaldı ise sistem güç  dağıtımı hususunda kararsız kalabilir bu durum da videolarda senkronizasyon sorununa yol açabilir. Wğer arka planda uygulamalarınız açık ise üst üste sekmeler halinde görüntüleniyor olacaktır. Bu ekrana ulaşmak için menü tuşunun yanındaki iç içe iki dikdörtgen şeklindeki tuşa kısa şekilde bir kez basınız.Burda ki uygulamaları kapattıktan sonra Cpu ve Ram için gerekli çalışma alanını sağlamış olduktan sonra tekrar video açmayı deneyebilirsiniz.

Bunların yanı sıra kullanmış olduğumuz uygulamaların güncel olup olmadığını da kontrol edebilirz. Bunlar kontrol edildikten sonra video oynatmayı tekrar deneyebiliriz.

Hazırlayan:Murat Nalcı

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA