Ana Sayfa İnceleme LİG TV Mobil Uygulama İncelemesi

LİG TV Mobil Uygulama İncelemesi

0
Paylaş

Spor haber ve portallarını takip edebilmemiz için günümüz dünyasında her geçen gün bir akıllı telefon ve tablet uygulaması geliştiriliyor. Futboldan bir an olsun uzak kalamayanlar, gazeteleri okumaya spor sayfalarından başlayanlar için oldukça keyifli bir uygulamayı sizler için inceledik.

LİG TV uygulaması naklen yayıncı kuruluşun geliştirdiği bir uygulama.

ligtv1

Uygulama hem video görüntüler, hemde günlük haberler içeriyor.

İzleyemediğiniz bir maçın özetini ya da gollerini izleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda devam etmekte olan bir maçta atılan gol videosunu da izleyebiliyorsunuz. Ancak karşılaşma oynanırken izlediğiniz videolar mobil operatörünüz üzerinden ücretlendiriliyor.

ligtv2

Takımınızın lig performansı ile ilgili tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda yerel ligler haricinde avrupanın önde gelen liglerini de takip edebiliyorsunuz.

Futbol haberlerinin dışında basketbol ligleriyle ilgili haberlere de ulaşabiliyorsunuz. Ancak uygulama ağırlıklı olarak futbol verileri üzerine kurulu.

ligtv3

 

ligtv4

Uygulama üzerinden aynı zamanda canlı oynanan bütün maçların skorlarını da takip edebiliyorsunuz. Aynı zamanda telefonunuz kilit moddayken önemli gelişmeleri hakkında bilgi almak istediğini karşılaşmayı seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz karşılaşmada gelişme olduğunda uygulamanız size uyarı veriyor.

ligtv5

 

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.