Evinizin yeni temizlikçisi Anker Eufy 35C Robot Süpürge nin kurulumundan bahsetmeden önce, bu modelin dikkat çeken bazı özelliklerinden kısaca bahsedelim.

Süper ince olabilir ancak döşemelerinizin ve halılarınızın tüm kir, toz ve kırıntılardan uzak durmasını sağlayabiliyor. Bunun için 3 noktalı temizleme sistemi, BoostIQ teknolojisi ve 1500Pa’ya kadar emiş gücüne sahiptir. Yerleşik Wi-Fi özelliği sayesinde tüm temizlik ihtiyaçlarınızı akıllı telefonunuzdan yapabilirsiniz.

Anker Eufy 35C, merdivenlerden ve çıkıntılardan düşmeyi önlemek için sensörleriyle düşme algılama teknolojisini kullanır. Pil seviyesi çok düşük olduğunda, RoboVac otomatik olarak şarj istasyonuna geri döner. %80 şarj seviyesine ulaştığında, kaldığı yerden temizlemeye devam eder. Gelişmiş fırçasız motor, vakumlama gürültüsünü büyük ölçüde azaltır. Kullanım sırasında yaklaşık 55dB gürültü üretir (bu ses bir mikrodalgadan daha az).

Teknik Özellikler

  • EPA/HEPA filtresine sahip olan RoboVac, yüksek emiş gücü sayesinde tüm kir ve bakterileri saniyeler içinde yok eder.
  • Fırçasız motoru ile vakumlama sesi oldukça az seviyededir.
  • Kuru emiş özelliğiyle toza alerjisi olan kişiler için konforlu bir temizlik performansı gösterir.
  • Yaklaşık 100 dakikaya kadar şarjı bitmeden çalışma gücü gösterir.
  • 2 saat içerisinde şarj olabilen RoboVac, uzun süre evinizi süpürmenize imkân tanıyor.
  • Süper ince bir yapıya sahip olan bu elektrikli süpürge koltuklarınızın, dolaplarınızın, yataklarınızın altına kolaylıkla girebiliyor.
  • Normal süpürge ile ulaşamayacağınız alanlara bu süpürge kendi kendine ulaşacak sizin uğraşmanıza bile ihtiyaç kalmıyor.
  • 16mm’ye kadar olan engelleri kolaylıkla aşabiliyor. 2.3kg’lık ağırlığı ile size onu rahatlıkla taşıma kolaylığı sağlamaktadır.

anker eufy c35 robot supurge kurulumu

11858 teknik destek

Anker Eufy 35C Kurulumu

Kuruluma başlamadan önce sarj ünitesini evinizde sabit olarak kalacak bir konum belirleyin. Bu konumda ise sarj ünitesinin sağında ve solunda belirli bir mesafe açıklık olmalı. Böylece robot süpürgeniz zorlanmadan üniteye giriş çıkış yapabilecektir. Ardından robot süpürgenizi sarj ünitesinin üzerine yerleştiriniz. Sarj olduğuna dair sesli komutu duyacaksınız.

Eğer fibernet kullanıyorsanız modeminizde 2.4 ghz olan bağlantı ile telefonunuzu Wi-Fi ye bağlayınız.

Telefonunuzun uygulama mağazasında bulabileceğiniz EufyHome uygulamasını indirin. Uygulamayı açtığınızda sizlerden bir hesap oluşturmanızı isteyecektir. Mail adresinizle bir hesap oluşturduktan sonra uygulamada oturum açınız. Ayrıca telefonunuzda bluetooth ve konum servislerinin de açık olduğuna dikkat ediniz.

Anker Eufy 35C Robot Supurge Kurulumu2

Ekranın üst kısmında yer alan cihaz ekle komutuna tıklayıp robot süpürge seçimini yapınız. Robot süpürge seçeneğinden sonra cihazınızın Anker Eufy G30 modelini seçiyorsunuz. Wi-Fi şifresi isteyen bir pencere gelecek. Modeminizin Wi-Fi şifresini yazdıktan sonra, tanımlama bir için ekran tamamlandı uyarısına kadar bekleyiniz. Böylece, uygulamanıza robot süpürgenizi eklemiş oluyorsunuz. Temizle butonuna dokunarak Anker Eufy G30 robot süpürgenizi ilk temizleme ve haritalama işlemi başlatabilirsiniz.