Akıllı telefonunuzu kaybetmek, telefonumu bul uygulamaları ile artık imkansız. Orada iletişim bilgileriniz, kişisel bilgileriniz, kişisel fotoğraflarınız ve hatta muhtemelen finansal verileriniz var. Hırsızlar ve diğer mutsuzlar için bir hazine. Neyse ki, telefonunuzu kurtarmak için yapabileceğiniz bazı şeyler var.

En iyi korunma yönteminin önleme olduğunu yeterince vurgulayamayız. Bir sistemin yerinde olması bu duruma gerçekten yardımcı olur, ancak telefonunuzu kaybettikten sonra bunu arıyorsanız biraz geç kalmış olabilirsiniz. Bununla birlikte, önleyici tedbirler olmadan bile bulmanın bazı yolları vardır. İşte en iyi telefon uygulamalarımı bul ve diğer yöntemler.

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Life360’tan Family Locator

En basarili telefonumu bul uygulamalari 2

11858 teknik destek

Life360’tan Family Locator, tam olarak uygulama adının söylediği şeyi yapar. Aileniz ve arkadaşlarınızla bir topluluk oluşturmanıza olanak tanır ve ardından akıllı telefonları aracılığıyla nerede olduklarını takip edebilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi, birisi onları kaybederse akıllı telefonları kurtarmaya yardımcı olur. İyi tarafı, sizi veya telefonunuzu kimlerin bulabileceğini kontrol edebilmenizdir.

Dezavantajı, bu uygulamanın bir cihaz bulucu değil, bir kişi bulucu olmasıdır. Bu nedenle, cihaz kilitleme veya silme gibi bazı popüler telefon uygulamalarımı bul özelliklerine sahip değildir. Yine de, özellikle ebeveynler için iyi ve basit bir seçenek.

Cerberus

Cerberus, uzun zamandır insanların telefon uygulamalarımı bulmaya geldiğinde düşündüğü isim olmuştur. Telefonunuzu kilitleme ve sıfırlama, alarm çalma, ekranda mesajları görüntüleme gibi çeşitli özelliklere sahiptir ve hırsızın fotoğrafını çekebilmeniz için ön kameraya bile erişimi vardır. Ayrıca Cerberus’u uygulama çekmecesinden gizleyebilirsiniz, böylece insanlar orada olduğundan şüphelenmez, cihazınıza uzaktan kumanda edebilir, Wear OS ile kullanabilir ve mikrofondan ses kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz deneme var. Bundan sonra, yılda 5 ABD Doları karşılığında tek bir lisans ve yılda 43 ABD Doları karşılığında en fazla on cihaz satın alabilirsiniz. Ne yazık ki, bu uygulama Google’ın katı izin politikaları nedeniyle artık Google Play’de mevcut değil, bu nedenle doğrudan Cerberus’tan indirmeniz gerekiyor.

Prey telefonumu bul 

En basarili telefonumu bul uygulamalari 3

Prey, birçok insanın güvendiği bir süredir var olan bir uygulamadır. Tüm amacı, kaybolursa telefonunuzu bulmanıza yardımcı olmaktır. Bununla birlikte, Cerberus gibi bir şeyden daha hafiftir. Telefonunuzu bulma, cihazınızı kilitleme ve alarm kurma gibi temel özelliklere sahiptir.

Ayrıca, cihazınızın nerede olabileceğini görmek için fotoğraf çekebilir ve cihazınızın nerede olduğunu görmek için ağ bilgilerini toplayabilirsiniz. Çoğu insan için işe yarıyor gibi görünüyor ve gerçekten önemli olan da bu. Google’ın Telefonumu Bul’dan çok da farklı değil ve bunun bir yedeği olarak işlev görüyor. Ayrıca tamamen ücretsizdir.