Anker Eufy G30, her odayı temizlemek için en verimli yolda kalırken farklı yüzeylere uyum sağlıyor. Halıda ve sert zeminde her zaman doğru yol alıyor.

Tercih ederseniz temizlikten sonra paspası yıkamak zorunda kalmıyorsunuz. Çünkü RoboVac G30, hem yeniden kullanılabilir hem de tek kullanımlık paspas bezleriyle birlikte gelir. Süper ince 2,85” gövde, mobilyaların altına ve ulaşılması zor alanlara zahmetsizce girebiliyor. İş bittiğinde RoboVac’ınızın net ve bilgilendirici temizlik geçmişi mevcuttur. Böylece nerede ve ne zaman temizlendiğini kontrol edebilirsiniz.

Pil seviyesi temizlemeye devam edemeyecek kadar düşük olduğunda şarj istasyonuna geri dönecektir. Ayrıca %80 batarya şarj edildiğinde durduğu alandan devam edecektir. Anker Eufy G30, merdivenlerden düşmeyi önlemek için boşluk algılama teknolojisini kullanmaktadır.

Zahmetsizce ışıltılı bir temizlik için 2 işlem 1 arada, paspaslama ve süpürme mevcuttur. Böylece tam bir temizlik için tek kullanımlık veya yeniden kullanılabilir paspas bezlerinden birini seçebilirsiniz. Unibody filtresi daha az bakım gerektirir. Böylece temizlemek için uzun zaman ayırmanızı gerektirmeyecektir. Sıfır güçlükle sessiz vakumlama sağlamak için içeriden ve dışarıdan izole bir yapıya sahiptir. Böylece bir mikrodalga fırının eşdeğer sesiyle temizlik yapar.

Anker Eufy G30 Robot Supurge Kurulumu2

11858 teknik destek

Parke, karo, laminat zeminler ve orta tüylü halılar için idealdir. Uzun tüylü halılar ve çok koyu renkli halılar için uygun değildir. Dolaşmayı önlemek için kabloları yerden kaldırabilirsiniz. Kabloları ve güç kablolarını daha iyi düzenlemenize yardımcı olmak için kutuda 5 kablo bağı bulunmaktadır.

Anker Eufy G30 Robot Süpürge Kurulumu

Öncelikle kuruluma başlamadan önce sarj ünitesini evinizde sabit olarak kalacak bir konum belirleyin. Bu konumda ise sarj ünitesinin sağında ve solunda belirli bir mesafe açıklık olmalı gerekmektedir.

Böylece robot süpürgeniz zorlanmadan üniteye giriş çıkış yapabilecektir. Ardından robot süpürgenizi sarj ünitesinin üzerine yerleştiriniz. Sarj olduğuna dair bir sesli uyarı duyacaksınız.

Eğer fibernet kullanıyorsanız modeminizde 2.4 ghz olan bağlantı ile telefonunuzu Wi-Fi ye bağlayınız.

Anker Eufy G30 Robot Supurge Kurulumu3

Telefonunuzun uygulama mağazasında bulabileceğiniz EufyHome uygulamasını indirin. Uygulamayı açtığınızda sizlerden bir hesap oluşturmanızı istiyor. Mail adresinizle bir hesap oluşturduktan sonra uygulamada hesabınızı açınız. Ayrıca telefonunuzda bluetooth ve konum servislerinin de açık olduğuna dikkat ediniz.

Ekranın üst kısmında yer alan cihaz ekle komutuna tıklayıp robot süpürge seçimini gerçekleştirin. Robot süpürge seçeneğinden sonra Anker Eufy G30’u seçiyorsunuz.

Wi-Fi şifresi isteyen bir ekran gelecek. Modeminizin Wi-Fi şifresini yazdıktan sonra, tanımlama bir için kısa bir süre bekleyiniz. Böylece, uygulamanıza robot süpürgenizi eklemiş oluyorsunuz. Temizle butonuna dokunarak Anker Eufy G30 robot süpürgenizi ilk temizleme ve haritalama işlemi başlatabilirsiniz.