Ana Sayfa Haberler Android İçin En İyi Uyku Takibi Uygulamaları

Android İçin En İyi Uyku Takibi Uygulamaları

0
11858 teknik destek

İyi bir uyku takibi kişinin sağlığı için çok önemlidir. Yeterince alamayanlar gün içinde kendilerini iyi hissetmeyebilirler. Akıllı telefonlar nedenini anlamanıza yardımcı olabilir. Çoğu uyku takibi uygulaması, her gece ne kadar uyuduğunuzu izlemek gibi şeyler yapmanıza izin verir. Bazıları horlamanızı kaydeder ve hatta bazıları ne sıklıkla dönüp döndüğünüzü görmek için telefonunuzu yatağa koymanızı sağlar. Oradan yardım almak için bir doktora gidebilir veya uyku alışkanlıklarınızı buna göre ayarlayabilirsiniz. Her durumda, bu mükemmel uyku izleme uygulamaları başlamanıza yardımcı olacaktır.

Uyku Takibi Uygulaması Önermelerimiz:

 • Google Fit
 • PrimeNap
 • BetterSleep

Google Fit

 • Tamamen ücretsiz
 • Birkaç giyilebilir cihazı desteği
 • Bir dizi üçüncü taraf uygulaması

Google Fit hemen hemen her şeyi yapıyor gibi görünüyor. Aktivitenizi, adımlarınızı, kalorilerinizi ve hatta uykunuzu takip eder. Uygulama oldukça basit. Siz sadece bir şeyler yapın ve bunları gerektiği gibi uygulamaya girin. Uygulama daha sonra ilerlemenizi tükürür. Uygulama, bir dizi başka hizmetle entegrasyon ile birlikte gelir. Bunlar arasında Runkeeper, MyFitnessPal, Lifesum, Sleep as Android ve çeşitli fitness takipçileri bulunur. Wear OS cihazlarıyla bile çalışır . Daha iyi uyku izleyicilerinden biridir. Özellikle diğer uygulamalarla kullanıyorsanız.

PrimeNap

11858 teknik destek
 • Uyku borcu analizi ile harika uyku monitörü
 • Rüya izleme ile rüya günlüğü

PrimeNap, bu uygulamanın ikinci yeniden markalaşmasıdır. Ancak, yeni kazılarına ve adına rağmen uygulama çoğunlukla aynıdır. Ayrıntılı grafikler, bir uyku borcu analiz çizelgesi, çalar saat işlevi ve hatta bir rüya günlüğü ve bir gürültü makinesi işlevi gibi bazı ekstra şeyler içerir. Ayrıca, her iki özelliği de takdir ettiğimiz minimum izinlere ve aboneliklere sahip değildir. Nispeten yeni. En azından bu listedeki diğerleriyle karşılaştırıldığında. Ancak, oldukça iyi çalışıyor.

BetterSleep

 • Uyku seslerinin kapsamlı bir listesi
 • Siz uyurken ses kaydeder
 • Alarm içerir

BetterSleep, daha iyi bütünsel uyku izleme çözümlerinden biridir. Sadece kapalı gözlerinizi takip etmekle kalmaz, aynı zamanda yaptığınız sesleri veya çevrenizdeki rahatsızlıkları da kaydeder. Bu, konuşmaktan öksürmeye, hatta gaz çıkarmaya kadar her şey olabilir. BetterSleep, kullanıcıların daha hızlı uykuya dalmasına yardımcı olmaya odaklanır. Uyku sesleri, uyku hikayeleri, sizi uykuya hazır bir transa sokacak hipnotik içerik ve daha fazlasını içerir. Kullanıcılar ayrıca uygulama içinde kendi uyku melodilerini karıştırabilirler. Buna karşı tek işaret, bu listedeki diğer uygulamalara kıyasla nispeten yüksek fiyatıdır.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1993 Oylamalar · 1993 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikAndroid’de En İyi 3 Uzaktan Erişim Uygulaması
Sonraki İçerikAndroid’de En İyi Adımsayar Uygulamaları
1991 istanbul Şişli Doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisad Fakültesi mezunu. 2009 yılından beri teknoloji ile yakından ilgileniyor. Yaklaşık beş yıldır yönetici teknik editörlük görevini ifa ediyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.