Ana Sayfa Haberler Android’de İş Görebilecek 3 Office Uygulamaları

Android’de İş Görebilecek 3 Office Uygulamaları

0
11858 teknik destek

Office uygulamaları, uzun yıllardır değerli bir üretkenlik merkezi olmuştur. Bunları, belge taslağı hazırlamak, elektronik tablolar ve sunumlar oluşturmak ve neler olup bittiğini takip etmek gibi çeşitli amaçlar için kullanırız. Hiçbir üretkenlik paketi onlarsız tamamlanmış sayılmaz ve neredeyse herkes, hatta çocuklar bile bunları kullanır.

Ofis süiti atmosferi son birkaç yılda çok az değişti. Mevcut uygulamalar o zaman gelişti, ancak ofis alanında şampiyonları ele geçirmek için anıtsal bir sürüm gerekiyor. İyi bir ofis deneyimi için elektronik tablolar, bir yazı uygulaması, sunumlar ve diğer özellikler gerektiğinden, girilmesi zor bir ekosistemdir. Bırakın hepsini, bunlardan sadece biri için iyi bir uygulama yapmak yeterince zor.

İşte Android için mevcut en iyi office uygulamaları.

  1. AndrOpen Office
  2. Polaris Office
  3. SmartOffice

 

AndrOpen Office

AndrOpen Office, popüler OpenOffice’in ilk Android bağlantı noktasıdır. Bir kelime işlemci, bir elektronik tablo işlevi, bir sunum uygulaması ve birkaç başka şey dahil olmak üzere eksiksiz ofis uygulamaları paketi ile birlikte gelir. Ayrıca bir çizim uygulaması ve bir denklem düzenleyicisi (e-tablolarınız için) alırsınız. Açıkcası konuşacak pek bir şey yok. Daha birçok niş dosya türüyle birlikte, ortalama yaşamınız boyunca karşılaşacağınız çoğu dosya türünü destekler. Editörler ve işlemciler çoğu şey için yeterince güçlüdür. Ayrıca, tamamen açık kaynaklı ve ücretsizdir. Google Drive, Box.com, Dropbox, OneDrive ve varsa kendi kişisel donanımınız için bulut depolama desteği sunar. Arada bir birkaç hata olsa bile güçlü bir ücretsiz seçenek.

Polaris Office

11858 teknik destek

Polaris Office, OfficeSuite’e çok benzer. Eskiden iyi, basit bir ofis paketiydi. Uygulama artık basit veya küçük değil. Not alma, belge arama, şifreli dosyalar ve çeşitli formatlar için destek ile birlikte temel bilgiler de dahil olmak üzere bir çok özelliği vardır. Buna PDF ve Microsoft belgeleri dahildir. Biraz can sıkıcı reklamlara dayanabiliyorsanız, ücretsiz sürüm kullanılabilir. Ayrıca aylık 3,99 ABD Doları ve 5,99 ABD Doları abonelik alabilirsiniz. Bu size, ekstra bulut depolama ile birlikte üçten fazla cihazda kullanma yeteneği gibi ek özellikler sunar. Abonelik modelleri harika değil, ancak reklamlara aldırış etmediğiniz sürece ücretsiz sürüm basit şeyler için hala sorun değil.

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

 

SmartOffice

Smart Office 2, nadir bulunan ücretsiz ofis uygulamalarından bir diğeridir. Uygulama paraya mal oluyordu. Ancak, bir noktada, ücretsiz olarak bırakmaya karar verdiler. Kelime işleme, elektronik tablolar ve sunumlar için destek de dahil olmak üzere beklediğiniz tüm temel özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca 2013’ten itibaren Microsoft Office belgeleri için destekle birlikte gelir. Ayrıca PDF dosyalarını, bazı görüntü dosyalarını ve WMF ve EMF dosya türlerini görüntülemek (ve kaydetmek) için de kullanabilirsiniz. Arayüz temiz ve basit. Çok ihtiyacı olmayanlar için iyi bir seçenek.

 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1961 Oylamalar · 1961 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikXiaomi mi 12 Lite İnceleme Ve Teknik Özellikler
Sonraki İçerikAndroid’de En İyi 3 Uzaktan Erişim Uygulaması
1991 istanbul Şişli Doğumlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisad Fakültesi mezunu. 2009 yılından beri teknoloji ile yakından ilgileniyor. Yaklaşık beş yıldır yönetici teknik editörlük görevini ifa ediyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.