Ana Sayfa Haberler Android Projektör JmGo İle tanışın

Android Projektör JmGo İle tanışın

0
Paylaş

jmgo1

Çinli şirketin yeni ürettiği bu akıllı projeksiyon cihazı android işletim sistemi ile ek bir cihaza gerek olmadan görüntü yansıtabiliyor.Apple dan esinlenerek yapıldığı düşünülen metal alaşımlı dairesel gövdeye sahip bu cihaz hem ilgi çekici hemde güçlü görünen bir yapıya sahip.Bu cihazı diğer projeksiyonlardan ayıran en büyük özelliği 180 inç boyutunda devasal bir görüntü verebilmesi.

jmgo2

Böyle bir cihaza sahip olduğunuzda açık hava sineması bile kurabilirsiniz.Devasa ekranı , dairesel olarak donatılmış dahili ses sistemi ve 3d yetenekleri ile JmGo’yu çok seveceksiniz.

Cihaz aynı zamanda android kitkat 4.4 sürümü ile çalışan bir sisteme sahip.Bu işletim sistemini çalıştırabilmek için cihazda TI DLP 0.3 WVGA yongaseti hızlı çalışabilmesi için 1 Gb ram ve 16 Gb dahili hafıza bulunuyor.

jmgo3

Cihaz akıllı ev sinema sistemi olarak tanımlanıyor ve kendi kumandası bulunuyor.Kumandası olmasına rağmen pek tercih edilmeyebilir çünkü mobil cihazlar üzerinden Wi-Fi ile kontrol edilebiliyor.250 lümen parlaklık değerine sahip ve 1280x720p çözürlüğünde görüntü yansıtabiliyor.1.000:1 kontrast oranına  sahip bu cihaz ortalama 400-500$ gibi bir fiyattan satışa çıkacağı düşünülüyor.

Burak  Taşdelen

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.