Ana Sayfa Destek PlayStation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunlar!

PlayStation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunlar!

0

PlayStation Plus aylık bazda ücretsiz oyunlar serisi her ay olduğu gibi bu ay da devam ediyor. Sony tarafından geliştirilen ve dünyanın en yüksek kullanım oranına sahip olan PlayStation oyun konsolunun çevrimiçi oyuncu platformu olan PlayStation Plus’ta Şubat ayı, bazı oyun konsolu çeşidine sahip olan kullanıcılar için ücretsiz oyun opsiyonu adına son ay olacak. Mart 2019 itibariyle PlayStation Plus aylık bazda ücretsiz oyunlar serisini yalnızca PlayStation 4 ve üzeri konsollar için yayımlayacak olan Sony’nin bu adımını birçok teknolojisever, pazarlama stratejisi ve yakınlaşmakta olan bir realite olarak görüyor. Ancak bu durumu anlayışla karşılayan kitlenin bile ciddi üzüntü içerisinde olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bu durum PlayStation Plus yıllık üye sayısını bir süreliğine aşağı çekebilir.

Birçok oyun konsolu, aylık bazda ücretsiz oyunlar serisinde veda niteliği taşıyan Şubat ayında oyunseverlere sunulan oyunlar ise tam anlamıyla şov yapar nitelikte. Birbirinden popüler ve sevilen yapımları kullanıcılara ücretsiz olarak sunacak olan Sony’nin Şubat ayı içerisinde aylık bazda ücretsiz oyunlarını konsol çeşidine göre listelememiz gerekirse:

PlayStation 4

 

·        Hitman: The Complete First Season

·        For Honor

PlayStation 3

 

11858 teknik destek
11858 teknik destek

·        Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

11858 teknik destek
11858 teknik destek

·        Divekick

PS Vita

·        Gunhouse

·        Rogue Aces

Artan kur oranlarıyla birlikte, ülkemizde yükselen oyun fiyatlarının ardından PlayStation Plus üyelik bedelleri de aynı oranlarda artış gösterdi diyebiliriz. Halihazırdaki PlayStation oyun konsollarından birine sahip olan kullanıcı, PlayStation Plus üyeliğine aylık bazda 23₺, üç aylık periyot olarak 75₺ ya da yıllık paket olarak 179₺ karşılığında aşağıdaki adres üzerinden üyelik satın alabiliyor.

https://www.playstation.com/tr-tr/explore/playstation-plus/join-ps-plus/

Aynı zamanda çeşitli e-ticaret siteleri üzerinden de dönem dönem daha avantajlı fiyatlarla PlayStation Plus üyeliği satın alabilmek mümkün.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA