Bir logoya ihtiyaç duymak için birçok neden var. Android’te Logo Yapma Uygulamaları YouTube veya Twitch kanalınız için ihtiyaç olabilir. Sebep ne olursa olsun, bir logo çok önemlidir. Sizi hızlı bir şekilde tanımlar ve profesyonel görünür.

Bir logo yapmanın bir ton yolu var. Hatta bazıları çeşitli çizim veya grafik tasarım uygulamalarıyla kendilerininkini yapar. Diğerleri o kadar sanatsal yetenekli değildir ve biraz daha fazla yardıma ihtiyaç duyabilir. Her iki şekilde de yardımcı olabiliriz. En azından nispeten iyi görünen bir şey yapmanıza yardımcı olacak bazı mükemmel logo yapma uygulamaları.

Adobe Uygulamaları

Adobe, mevcut en güçlü içerik oluşturucu araçlarından bazılarına sahiptir ve mobilde de durum farklı değildir. Logo ihtiyaçları için bazı seçenekler arasında Adobe Illustrator, Adobe Capture, Adobe Comp ve diğer birkaç seçenek vardır. Ancak bu listenin amaçları doğrultusunda en çok Illustrator ve Capture’ı seviyoruz. Illustrator, temel olarak masaüstü uygulamasının daha az güçlü, mobil bir sürümüdür. Orada birçok sanat eseri yaratabilir ve onları logolara dönüştürebilirsiniz. Yakalama, nesnelerin fotoğraflarını çekmenize ve bunları vektör grafiklerine dönüştürmenize olanak tanır. Yakalama, özellikle gerçek hayatta biraz ilham alıyorsanız, iyi ve basit bir logo için mükemmeldir. Uygulamaları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, ancak her şeyin kilidini açmak için Creative Cloud aboneliğine ihtiyacınız var. Bunlar kesinlikle Android için en iyi logo oluşturma uygulamaları arasındadır.

android 4

 

Canva

Canva, bu alandaki en büyük köpektir. Genel grafik tasarım ve bazı daha özel kullanım durumları için bir dizi özelliğe sahip bir grafik tasarım uygulamasıdır. Boş bir tuvalle başlayabilir veya zaten sahip olduğunuz bir tasarımı içe aktarabilirsiniz. Ek olarak, metin, fotoğraf ve diğer öğeleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca 500 yazı tipine, logo şablonlarına ve diğer bazı özelliklere de erişebilirsiniz. Biraz pahalı ve asla abonelik taraftarı değiliz. Aksi takdirde, genel olarak sağlam bir uygulama.

canva

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

 

Logo Maker Plus

Logo Maker Plus, en popüler logo oluşturma uygulamalarından biridir. Size grafikler ekleyebileceğiniz, renkleri değiştirebileceğiniz ve her türlü başka numarayı yapabileceğiniz eksiksiz bir düzenleyici sunar. Uygulama, ücretsiz olarak çok sayıda grafik öğesi sunar ve tek uygulama içi satın alma ile daha fazlasını satın alabilirsiniz. Örneğin, 3,99 ABD Doları karşılığında 700 ek grafik (reklamsız) veya 4,99 ABD Doları karşılığında 1000 ek grafik (reklamsız) alabilirsiniz. Seçenekler, bazı düzgün şeyler bulmak için yeterince güçlüdür ve hatta logonuzla şeffaf arka planları taşırsınız. Aylık 4,99 ABD doları fiyat etiketi, yalnızca uygulamayla yaptıkları logoları satmayı planlayan kişiler içindir, bu nedenle çoğu insan için önemli olmayacaktır.

logo maker