Ana Sayfa Haberler Amd Radeon Rx 6700 XT İnceleme

Amd Radeon Rx 6700 XT İnceleme

0

Oyununuza Hakim Olacak Performans

AMD RDNA ™ 2 mimarisinden güç alan, 40 güçlü gelişmiş Hesaplama Birimi, tamamen yeni AMD Infinity Önbellek ve 12 GB ayrılmış GDDR6 bellek içeren AMD Radeon ™ RX 6700 XT grafik kartı, ultra yüksek kare hızları ve güç merkezi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 1440p çözünürlüklü oyun.

Oyun Teknolojileri

AAA Oyun

  • DirectX® 12 Ultimate ile gerçekten sürükleyici oyun deneyimleri
  • AMD FidelityFX 1 tarafından sağlanan sağlam bir görsel özellik seti
  • Radeon Image Sharpening 2 ile daha fazla ayrıntı çizin

Esports Oyun

    • AMD FreeSync ™ Teknolojisi 3 ile 1300’den fazla monitörde yırtılma, takılma yok, sadece oyun oynayın
    • Radeon ™ Anti-lag 4 ile daha düşük giriş gecikmesiyle rekabet avantajı elde edin
    • Radeon ™ Boost VRS 5 ile gerektiğinde ekstra performans

AMD Radeon™ RX 6000 Serisi ailesi, performans, değer ve oyun odaklı özelliklerde çıtayı belirleyerek geleceğe öncülük etmeye devam ediyor. Sofistike oyun deneyimi için duyulan coşku büyüyor ve AMD Radeon™ RX 6700 XT grafi̇k kartları ile AMD bu coşkuyu karşılamaya devam ediyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Yeni nesil oyun deneyimi, yeni nesil performans

AMD Radeon™ RX 6000 Serisi ailesinin yeni üyesi, ultra yüksek kare hızları ve 1440p üstün oyun deneyimi sunmak için geliştirildi. Işın izleme, hesaplama ve tarama efektlerini bir arada sunarak yeni nesil oyunlara güç veren AMD Radeon™ RX 6700 XT grafi̇k kartları görsel doğruluğa yeni bir boyut getiriyor.

Güçlü ve yeni işlem birimleri, yepyeni AMD Infinity Önbellek ve 12 GB’a uzanan adanmış GDDR6 belleği bir araya getirerek iş ve oyunun mükemmel dengesini sunan bu ürünle, oyun tutkunları akıcı oyun deneyiminin, içerik üreticileri ise yüksek gücün keyfini çıkararak.

Bu yeni grafik kartlarının sunduğu tüm bu performans ve olasılıkların ardında, yeni nesil PC’lerin, PlayStation 5’in ve Xbox Series S ve X konsollarının temeli, güçlü AMD RDNA™2 mimarisi yatıyor. Oyunlara hayat veren veren bu DNA, AMD mühendislerinin aralıksız inovasyonlarının bir sonucudur. AMD RDNA™2, gelişmiş hesaplama birimleri, yeni görsel işlem hattı ve yepyeni AMD Infinity Önbellek formunda, çok önemli mimari yeniliklere imza atarak modern oyun deneyimini gerçek anlamda hayata geçiriyor. AMD RDNA™ 2 önceki nesil AMD RDNA™mimarisine oranla watt başına %54’e kadar daha yüksek performans sunar.1

AMD Infinity Önbellek: AMD RDNA™2 mimarisinde yeni bir bellek seviyesi olarak devrim yaratan, 96 MB’ye uzanan Infinity Önbellek, güç yönünden verimli, yüksek bant genişliğinde performans sunar, gecikme yaratmadan güç kullanımının düşük seviyede kalmasını sağlar. Güçlü bir bant genişliği yükselticisi işlevi gören AMD Infinity Önbellek, 256 bit 12 Gbps GDDR6’nın 2 katına kadar etkili bant genişliği sunar.2

12 GB’ye varan Adanmış GDDR6 Bellek: Modern oyunlar, hiç olmadığı kadar çok doku akışı ve veri yükleme gerektiriyor. En yeni oyunlar veya video düzenleme, grafik tasarımı veya 3D modelleme gibi yaratıcı işleriniz için ideal olarak 12 GB’ye varan GDDR6 bellek sayesinde hızınızla oyunlara meydan okuyun.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

AMD Akıllı Erişim Belleği: AMD Ryzen™ masaüstü işlemciler ile AMD Radeon™ grafik kartları arasında PCI Express üzerinden yeni haberleşme teknikleri sayesinde oyun oynarken daha fazla performansa kavuşun.

AMD Radeon™ YazılımıRadeon™ Boost gibi 6000 serisi ailesi için optimize edilmiş güncel özelliklere erişim sağlayarak oyun sırasında performansı ve yanıtlama hızını artırmak için Radeon™ Yazılımının en güncel sürümünü indirin.3

Yeni nesil modern oyunların en iyilerini müşterilerinizle kavuşturun. En yeni grafiksel yazılım paketleri, HDMI™ 2.1 standart, DirectX® 12 Ultimate ve DirectX Raytracing desteği ile yeni AMD Radeon™ RX 6700 XT grafi̇k kartı, oyunların geleceği için hazır olan bir kitleye modern deneyimler yaşamaları için en yüksek değeri ve performansı sunuyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA