Ana Sayfa Destek Adobe Sign mobile

Adobe Sign mobile

0

Adobe Sign mobile (belge imzalama) uygulaması nedir?

Mobil aygıtınızın uzak ofisinizi daha güçlü hale getirmenize yardımcı olur.

Adobe Sing Mobil uygulaması size işlerinizi uzaktan ve anında yönetme imkânı sağlar. E-imza işlemleri nere olursanız olun belgeleri imzalamanızı kolaylaştırır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

App Store ve Google Play üzerinden indirme yapılabilmektedir.

Basılı veya dijital fark etmeksizin işlem yapılabilir. Büyük kâğıt yığınlarını kısa işlemlere dönüştürür. Adobe Sing mobile ile cihaz kamerası ile belgeleri taramak ve imzalamak artık çok kolay.

Belge görünümünü otomatik değiştirme ve taranan belgeleri kırpma yapılabilir, düzeltilip imzaya hazır bir Adobe PDF dosyası olarak gönderebilmekte siniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Buluttaki belgelere erişerek Box,Dropbox veya Google Drive üzerinden hesabınıza dosya alabilmekte siniz.

İmza için yapılması gereken işlem imzalanması istenilen belgeyi seçilir. İmzalayan kişilerin e-posta adresleri girilir ardından ise gönder yapılır.

Her tarayıcı ya da aygıttan imzalayabilirsiniz. Yapılması gereken işlem gelen e-postada yer alan belgenizin bağlantısını tıklayıp açarak imzalayabilmektesiniz. İndirme işlemi veya mobil uygulama gerektirmez.

Tüm belgeleri dijital ortamda saklayabilir. Parmağınızla veya bir dijital kalem ile mobil aygıtta imzalayabilirsiniz.

Gönderilen belgeleri takip edebilir ve imza atmamış kişilere hatırlatıcı gönderebilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak takip edilebilmektedir. Dilediğiniz cihazdan çevrimiçi hesabınızda depolanan sözleşmeleri görüntüleyebilir ve tek bakışta bilgileri fazla zamanınız olmadığında bile doğrudan ana ekranınızdan sözleşme durumu görebilir veya yeni bir imza isteği yapabilirsiniz.

Belgeleri günler alan süreçte değil, dakikalar içinde  imzalatın.

Elektronik imza nedir?

Elektronik imza veya e-imza, elektronik belge veya formlar için izin veya onay almak amacıyla kullanılan yasal bir yoldur. Elektronik imzanın en çok itimat edilen tanımlarından biri şöyledir: “Kaydı imzalama amacıyla bir kişi tarafından kabul ve tasdik edilen, bir kayıtla bağlantılı ya da kayıtla mantıksal olarak ilişkili elektronik bir ses, sembol veya işlem.” Elektronik imzalar hemen her kişisel veya kurumsal süreçte ıslak imzanın yerine kullanılabilir. Örneğin; sözleşmeler, uygulama formları, yeni işe alım formları, gizlilik anlaşmaları, tedarikçiyi göreve başlatma ve teklif istekleri, değişim izinleri ve sosyal yardım kayıt formları.

Adobe Sign e-imza için hangi belge formatlarını destekler?

Adobe Sign, başka kullanıcılardan imza almak istediğinizde çok çeşitli belge türleri yüklemenize ya da yeniden kullanılabilir şablonlar oluşturmanıza imkânı sunar. Bu belge türlerine aşağıdakiler dahildir

Adope PDF

Microsoft Word

Microsoft Exel

Microsoft PowerPoint

WordPerfect

Metin

Zengin Metin

Grafikler

Web

Ücretlendirme

Detayları ekran görüntüsünde yer almaktadır.

 

 

 

 

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA