Ana Sayfa Uygulama Adobe After Effects Nedir, Nasıl Satın Alınır?

Adobe After Effects Nedir, Nasıl Satın Alınır?

0
11858 teknik destek

Adobe After Effects yazılımı, son dönemlerde oldukça sık tercih edilen programlardan biri olarak kabul edilmektedir. Adobe şirketi tarafından özel olarak tasarlanan bu yazılım sayesinde kullanıcılar, profesyonel bir şekilde çeşitli video animasyonlar geliştirebilmektedir. Peki, birçok farklı sektörde aktif bir şekilde kullanılan After Effects nedir, nasıl satın alınır? İşte, merak edilen bu soruların açıklayıcı yanıtları…

Adobe After Effects Nedir?

Adobe After Effects yazılımı, Adobe şirketi tarafından özel olarak geliştirilen video animasyon programıdır. Günümüzde son derece yaygın bir şekilde kullanılan bu yazılım sayesinde çeşitli animasyonlar hazırlanabilmektedir.

Kullanıcılar, aynı zamanda lisanslı bir şekilde kullandığı bu yazılım sayesinde 2 boyutlu ve 3 boyutlu görsel efektler de oluşturabilmektedir. Söz konusu programın kullanım alanı ise son derece geniştir. Dilerseniz, Adobe şirketi tarafından geliştirilen programın kullanım alanlarını gelin ayrıntılı olarak birlikte inceleyelim.

Video Animasyon Programı Hangi Alanlarda Kullanılır?

After Effects kullanım alanları ile son derece dikkat çekiyor. Günümüzde aktif bir şekilde milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu program genellikle film ve dizi sektöründe, reklamlarda, görsel efekt gerektiren kısa videolarda ve reklam ajanslarında tercih edilmektedir.

Video Animasyon Programıyla Neler Yapılabilir?

Adobe After Effects yazılımı ile neler yapılır sorusu, son dönemlerde oldukça sık sorulmakta ve merak edilmektedir. Söz konusu yazılımı profesyonel bir şekilde kullanan kullanıcılar, son derece kolay ve pratik bir şekilde video animasyonlar oluşturabilmektedir.

11858 teknik destek

Green Screen ile birlikte bu yazılımı kullanan kullanıcılar ise oldukça profesyonel bir şekilde görsel efektler yapabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra söz konusu yazılım ile birlikte intro yapımı da gerçekleştirilebilmektedir.

Özellikle son gelen güncellemeler ile birlikte kullanıcılar yapay zekâ desteğini kullanarak oldukça yaratıcı içeriklerde hazırlayabilmektedir. Ayrıca, söz konusu video animasyon programını kullanarak video içerisinde yer almasını istemediğiniz nesneleri de oldukça kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz.

Adobe After Effects Güncel Satış Fiyatı

Son dönemlerin en popüler video animasyon programlarından biri olan Adobe After Effects fiyatı ile dikkat çekiyor. Söz konusu programı kullanmak isteyen kişiler, aylık 132 TL ödeyerek bu yazılıma sahip olabiliyor.

Adobe şirketi öğrenciler ve öğretmenler için de özel bir paket hazırladı. Söz konusu programın yanı sıra Creative Cloud uygulamalarından oluşan koleksiyonun tamamını da kullanmak isteyen öğrenci ve öğretmenler aylık 125 TL ödeyerek bu paketi satın alabiliyor.

Yukarıda yer alan paketlere ek olarak kurumsal şirketler de aylık 181 TL ödeyerek, video animasyon programını sınırsız bir şekilde kullanabiliyor. Adobe After Effects yazılımını satın almak veya ücretsiz olarak denemek isteyen kişiler, aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilir ve Adobe şirketinin resmi internet sitesine erişebilir.

  • Video animasyon programını satın almak ve ücretsiz olarak denemek için Adobe After Effects indir seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikOyunlara Harici Nişangah (Crosshair) Nasıl Eklenir?
Sonraki İçerikHDR ve HDR10 Nedir?

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.