Ana Sayfa Haberler MİCROSOFT ANDROİD TABANLI CİHAZLAR İÇİN OFFİCE UYGULAMALARINI BİRLEŞTİRDİ

MİCROSOFT ANDROİD TABANLI CİHAZLAR İÇİN OFFİCE UYGULAMALARINI BİRLEŞTİRDİ

0

Microsoft şirketi android tabanlı cihazlar için Office uygulamalarını tek bir uygulamada birleştirdi. Google Play Store üzerinden kolayca ulaşılabilecek olan bu uygulama kullanıcıların işlerini bir hayli kolaylaştıracak.

Office uygulamaları üzerinde birçok değişiklik yapmayı planlayan Microsoft, Android tabanlı cihazların yanı sıra İos işletim sistemli cihazlar içinde bu uygulamayı kullanıma sokmayı planlıyor. Böylece mobil kullanıcıların kullanımını rahatlacak ve daha basit bir hale getirecek olan bu uygulama ilk olarak Play Store’da Beta sürüm olarak kullanılabilecek.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

İlk olarak Android kullanıcılarının hizmetine sunulan bu uygulama Office uygulamalarını tek bir sistemde birleştirecek. Uygulama içerisinde Word, Excel , PowerPoint gibi uygulamalar kolaylıkla erişilebilecek. Kullanıcılar bu uygulamalara tek tıkla ulaşabilecekler. Ayrıca kolay bir şekilde not alabilmemizi sağlayan Yapışkan Notlar uygulamasına da bu sistem üzerinde rahatça ulaşabileceğiz ve her yerden bu notlara ulaşım yapabileceğiz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA