Ana Sayfa Bilgisayar Yedekleme Dosyaları Nasıl Silinir?

Yedekleme Dosyaları Nasıl Silinir?

0

Windows 10’da Yedekleme Dosyaları Nasıl Silinir?

  • Bilgisayarınızdaki uygulamalar, düzgün çalışması için geçici dosyalarını ve önbelleğini oluşturur.
  • Birçok kullanıcı Windows 10’da uygulama yedekleme dosyalarının nasıl silineceğini merak ediyor ve bugünün makalesinde size bunu nasıl yapacağınızı birlikte kontrol edelim.
  • Birçok uygulama geçici dosyalar kullanır ve daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bu Geçici dosya makalesi harika bir bilgi kaynağıdır.
  • Bunun gibi daha fazla rehber mi arıyorsunuz? Kaldırma Kılavuzları Merkezimizde ihtiyacınız olan tüm bilgiler bulunabilir.

Çeşitli bilgisayar sorunlarını çözmek için Restoro PC Repair Tool’u önerilmektedir.

Bu yazılım, yaygın bilgisayar hatalarını onaracak, sizi dosya kaybından, kötü amaçlı yazılımlardan, donanım arızalarından koruyacak ve maksimum performans için bilgisayarınızı optimize edecektir. Şimdi 3 kolay adımda PC sorunlarını düzeltin ve virüsleri kaldırın:

  1. TrustPilot.com’da olarak derecelendirilen Restoro PC Onarım Aracını indirmek yeterlidir.
  2. Bilgisayar sorunlarına neden olabilecek Windows sorunlarını bulmak için Taramayı Başlat’ı tıklayın.
  3. Patentli Teknolojilerle ilgili sorunları düzeltmek için Tümünü Onar’ı tıklayın.

Birçok uygulama yapılandırma verilerini bilgisayarınızda depolar ve bu verileri ayarlarınızı yedeklemek için kullanabilirsiniz, ancak bazı kullanıcılar bunları kaldırmayı seçer.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Yedekleme dosyalarını silmek oldukça basittir ve bu kılavuzda size Windows 10’da uygulama yedekleme dosyalarını nasıl kolayca sileceğinizi göstereceğiz, öyleyse başlayalım.

Windows 10’da uygulama yedekleme dosyaları ve önbellek dosyaları nasıl kaldırılır?

1. CCleaner’ı kullanın

Uygulama veri yedekleme dosyalarını veya önbelleği kaldırmanız gerekirse, bunu yapmanın en basit yolu CCleaner kullanmaktır. Yazılım basit bir kullanıcı arayüzü sunar, böylece önbelleği ve geçici dosyaları kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

CCleaner, kurulu uygulamaları tanıyacak ve her uygulama için hangi tür verileri silmek istediğinizi seçmenize izin verecektir. Bu özellik, birçok üçüncü taraf uygulamasında ve web tarayıcılarında çalışır.

Yazılım ayrıca bir kayıt defteri tarama özelliği sunar, böylece kayıt defterinizi otomatik olarak tarayabilir ve optimize edebilmektedir.

Ek özelliklere gelince, yazılımı yüklü uygulamaları, tarayıcı eklentilerini kaldırmak için kullanabilir veya sabit sürücünüzü taramak ve biraz alan boşaltmak için kullanabilirsiniz.

CCleaner inanılmaz derecede basit ama güçlü bir yazılımdır ve önbelleği temizlemeniz veya uygulama yedekleme dosyalarını kaldırmanız gerekirse, bu iş için doğru araçtır.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA