xiaomi,klasör,reklam kapatma,bugünün önerileri

Bu yazımızda sizlere Xiaomi cihazlarda klasörle içerisinde çıkan Xiaomi Bugünün Önerilerini Kapatma? konusuna değineceğim.

Xiaomi telefonlar uygun fiyatları ve yüksek performansları ile kullanıcıların gözdesi haline gelmiş durumda.

Ancak Xiaomi cihazlarda bir konu var ki bütün kullanıcılar tarafından şikayet edilmeye başlamış durumda. Telefonun neredeyse her menüsünde, her başlığı altında önerilen şeklinde gelen uygulama ve web sayfası reklamları. Peki bu reklamları kapatmak mümkün mü?

Bu reklamları kapatabilmenin yolu oldukça basit olmakla birlikte her menü için ayrıca ayar yapılması gerekmektedir. İşte bu nedenle bu yazımızda reklamların çıktığı yerlerden biri olan Klasörle içerisinde çıkan bugünün önerileri başlığı altında gelen reklamlar nasıl kapatılır? bunu anlatacağım.

İlişkili : Xiaomi Müzik Uygulamasında Çıkan Reklamları Kapatma?

İlk olarak telefonumuzun ana ekranında yer alan herhangi bir klasörü açalım. Klasör içerisinde listelenen uygulamaların hemen altında Bugünün önerilerini görebilirsiniz. Klasör başlığına dokunarak düzenleme bölümüne geçelim. Açılan ekran içerisinde ise Bugünün önerileri yazısını görebilirsiniz.

Xiaomi cihazlarda klasörler içerisinde çıkan Xiaomi Bugünün Önerilerini Kapatma? 

xiaomi,klasör,reklam kapatma,bugünün önerileri

Bugünün önerileri başlığının sağ tarafında yer alan anahtar simgesine bir kez dokunarak devre dışı bırakalım. Düzenleme ekranından çıkarak klasörü tekrar açtığınızda artık Bugünün önerileri bölümünü ve içerisinde çıkan uygulamaları görmeyeceksiniz.

Xiaomi cihazlarda reklamlar nasıl kapatılır?

xiaomi,klasör,reklam kapatma,bugünün önerileri

Yukarıda yer alan adımları uyguladıktan sonra Xiaomi cihazınızın klasörleri içerisinde çıkan reklamlar görüntülenmeyecektir. Ancak bu işlem sadece bir klasör için geçerli olup bu işlemi her bir klasör için ayrı ayrı gerçekleştirmeniz gerekecektir. Bu işlemleri gerçekleştirmenize rağmen sorun yaşıyorsanız veya başka uygulama ve menüler içerisinde çıkan reklamların nasıl kapatılacağını öğrenmek istiyorsanız yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.