Ana Sayfa İnceleme TCL’den Çocuklara Özel Akıllı Saat!

TCL’den Çocuklara Özel Akıllı Saat!

0
Paylaş
TCL’den Çocuklara Özel Akıllı Saat!

BlackBerry ve Alcatel markalarının sahibi TCL, çocuklara özel olarak geliştirdiği yeni akıllı saati TCL MT30’u ülkemizde satışa sundu. Qualcomm işlemci ailesinin akıllı saatlere özel olarak geliştirdiği Snapdragon Android Wear 2100 mimarisine sahip olan ürün, çocukların ebeveynleriyle en stabil şekilde kontak kurmalarını sağlıyor. Ürün, ebeveynler tarafından verilen kişiler ile iletişim sağlanmasına olanak sağlıyor. Ayrıca çocuklar, ebeveynler tarafından daha önceden belirlenmiş bölge sınırını aştıklarında MT30, ebevenylere bildirim gönderiyor.

TCL’den Çocuklara Özel Akıllı Saat!

Tam model adı MovieTime 30 olan ürün, renkli ekranı ve kolay kullanıcı arayüzü ile çocuklara oldukça kolay bir kullanım deneyimi sunuyor. Saat kullanıcısı çocuklar, arkadaşlarını Bluetooth bağlantısı üzerinden ekleyebiliyor ve bu bağlantı üzerinden birbirlerine mesaj gönderebiliyorlar. Çocuklara, saatin kullanımı konusunda alışkanlık edindirmeyi amaçlayan TCL, ürüne aynı zamanda minik API’ler ekleyerek, çeşitli oyunların ürün üzerinde çalışabilmesine imkan sağlıyor. Aynı zamanda ebeveynlerin hücresel veri yolu üzerinden çocuklarıyla sürekli olarak iletişimde kalmasını sağlayan arka plan uygulaması da saat üzerinde her zaman çalışıyor.

Tam dolu bir şarj ile 2 güne varan kullanım opsiyonu sağlayabilen MT30, hücresel veri bağlantısı üzerinden çocukların ebeveynleri ve arkadaşlarıyla yazılı olduğu gibi sesli olarak da mesajlaşmasına imkan sağlıyor ve kullanıcılar dilerler ise hücresel veri bağlantısı üzerinden birbirlerine sesli aramalar yapabiliyorlar.

IP67 sertifikasına sahip olan ürün, 1 metre derinlikteki sıvı temasına karşı yarım saate varan mukavemet gösterebiliyor. Ülkemizde şu anda çeşitli e-ticaret platformları ve zincir mağazalar üzerinde satışta olan TCL MovieTime MT30, ortalama 699₺ fiyat etiketinden satın alınabiliyor.

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.