bildirim içerikleri,nasıl gizlenir,xiaomi

Merhaba Arkadaşlar, Bu yazımızda sizlere Xiaomi Kilit Ekranı Bildirim İçerikleri Nasıl Gizlenir? bunu detaylı olarak anlatmaya çalışacağım. Xiaomi telefonlar uygun fiyatları ve yüksek performansları ile kullanıcıların gözdesi haline gelmiş durumda.

Xiaomi cihazlarda kilit ekranında gelen bildirimlerin içeriğinin görünmesi kullanıcıları rahatsız eden bir durum. WhatsApp ve gelen mesajların içeriklerinin kilit ekranında görünmesi kullanıcılar tarafından istenmeyen bir durum. Peki bu durumu nasıl engelleyebiliriz? Bildirimlerin içeriklerini gizlemek mümkün mü?

Xiaomi ile ilgili bu yazımıza da göz atabilirsiniz: Xiaomi Müzik Uygulamasında Çıkan Reklamları Kapatma?

Telefonunuzun kilit ekranında gelen bildirimlerin içeriklerini gizlemek oldukça kolay. Peki Bu reklamları kapatabilmenin yolu oldukça basit olmakla birlikte her menü için ayrıca ayar yapılması gerekmektedir. İşte bu nedenle bu yazımızda reklamların çıktığı yerlerden biri olan Xiaomi Kilit Ekranı Bildirim İçeriklerini Gizleme? hep birlikte bakalım. İlk olarak telefonumuzun ana ekranında yer alan Ayarlar simgesine dokunalım. Ardından açılan Ayarlar sayfası içerisinde ise Bildirimler ve Kontrol merkezi bölümüne giriş gerçekleştirelim. Açmak istediğiniz bildirimler ve kontrol merkezi sayfası içerisinde ise Bildirim çubuğu bölümüne giriş yapın.

Xiaomi kilit ekranında bildirim içeriği gizleme

xiaomi,bildirim içeriği gizleme,kilit ekranı Açılan bildirimler sayfasında kilit ekranında bildirim içeriğini gizlemek istediğiniz uygulamayı bularak üzerine dokunalım. Son olarak açılan sayfa içerisinde ise mesaj bildirimleri başlığına tıklayalım.

Xiaomi Kilit Ekranı Bildirim İçerikleri Nasıl Gizlenir?

xiaomi,bildirim içeriği gizleme,kilit ekranı Açılan mesaj bildirimleri sayfasında en altta yer alan Kilit ekranında bölümüne giriş yapalım. Mesaj bildirimleri biçim sayfasında ise Tüm bildirim ve bildirim içeriklerini göster, Tüm bildirimleri göster fakat içerikleri gizle ve Bildirimleri hiç gösterme şeklinde üç adet seçenek bulunmaktadır. Kilit ekranında hem bildirimleri hem de içeriklerini görmek istiyorsanız tüm bildirim ve bildirim içeriklerini göster seçeneğini işaretleyebilirsiniz Bildirimlerin kilit ekranında görünmesini ancak içeriklerinin gizlenmesini istiyorsanız Tüm bildirimleri göster fakat içerikleri gizle seçeneğini seçebilirsiniz. Bildirimleri gizlemek istiyorsanız Bildirimleri hiç gösterme seçeneğini seçebilirsiniz. xiaomi,bildirim içeriği gizleme,kilit ekranı Sizde yukarıda yer alan adımları uygulayarak kilit ekranında hangi uygulamanın bildirimlerinin görüntüleneceğini hangi uygulamaların kilit ekranında bildirim içeriklerinin gizleneceğini seçebilirsiniz. bildirim içerikleri,nasıl gizlenir,xiaomi