xiaomi, fabrika ayarlarına alma, sıfırlama

Merhaba arkadaşlar, Bu makalemizde sizlere Xiaomi fabrika ayarlarına alma işlemi nasıl yapılır.

Xiaomi özellikle Note serisi ile birlikte ülkemizde popülaritesi aratan ve fiyatıyla kullanıcıların en çok tercih ettiği cihazlar listesinde yerini almış durumda. Bununla birlikte bir çok konu için web sayfaları üzerinde Xiaomi cihazlarla ilgili bilgiler aratılmaktadır. En çok aratılan konulardan biri ise Xiaomi cihazlarda fabrika ayarlarına alma – sıfırlama işleminin nasıl gerçekleştirildiğidir. Bu nedenle bu yazımızda sizlere Xiaomi Note 8 Pro fabrika ayarlarına alma. 

İlşkili: Xiaomi Dosya Yöneticisi Reklamlarını Kapatma

NOT: Aşağıda yer alan adımları uyguladıktan sonra telefonunuzda yer alan tüm veriler ve uygulamalar silineceği için önemli olan dosya, belge ve resimlerinizin yedeğini almalısınız.

İlk olarak telefonumuzun ana ekranında yer alan Ayarlar butonuna basalım. Açılan Ayarlar sayfası içerisinden ise ilk sırada yer alan Telefon hakkında bölümüne giriş gerçekleştirelim.

Xiaomi Note 8 Pro fabrika ayarlarına döndürme işlemi nasıl yapılır?

xiaomi, fabrika ayarlarına alma, sıfırlama

Karşınıza Telefon Hakkında ekranı açılacaktır. Sayfanın alt kısmında yer alan Fabrika ayarlarına sıfırla başlığına dokunalım.

Açılan Fabrika ayarlarına sıfırla ekranında cihazınızda silinecek verilerin listesini göreceksiniz. Hemen altında da belirtildiği gibi listelenen tüm öğeler kalıcı olarak silineceği için sizin için önemli verilerin yedeğini almayı unutmayın.

Sayfanın en altında yer alan Tüm verileri sil butonuna basarak sıfırlama işlemine geçelim.

Xiaomi cihazlarda farika ayarlarına alma işlemi nasıl yapılır?

xiaomi, fabrika ayarlarına alma, sıfırlama
Yukarıda yer alan adımları uyguladıktan sonra güvenlik amacı ile telefonunuzun parolası istenecektir. Telefonunuzun parolasını doğru bir şekilde girdikten sonra sıfırlama işlemi başlayacaktır. Bu işlem sonrasında telefonunuzda yer alan tüm veriler ve uygulamalar silinecek, cihazınız ilk aldığınız günkü gibi fabrika ayarlarına dönmüş olacaktır.

Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda yorumlar kısmından bize yazabilir, yaşamış olduğunuz sorun hakkında bilgi alabilirsiniz.