Çinli üretici Xiaomi, yeni bir amiral gemisi akıllı telefon modeli olan Xiaomi Mi 12 üzerinde çalışıyor. İşte yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 12!

Yalnız Xiaomi Mi 12 ve çok yakında ortaya çıkıyor. Ayırca Çinli kaynaklar bu cihazın önümüzdeki aylarda, yani 2021’in sonundan önce piyasaya sürülmesinden bahsediyorlar. Ama Yaklaşan amiral gemisi modeli birkaç kaynakta tekrar tekrar ortaya çıktı. Gelen bilgilere bakılırsa cihazın lansmanının Aralık ayının ortalarında planlandığı belirtiliyor. Xiaomi Mi 12 yeni nesil işlemci ile donatılmış ilk akıllı telefon modeli olacak.

Şimdiye kadarki mevcut raporlara göre, Xiaomi Mi 12 serisi yine kamera bölümünde büyük iyileştirmelerle gelecek. Popüler kaynaklardan gelen rapora göre, Digital Chat Station, 1 inçlik taban kullanan 192MP ana kamerayı kullanacağı kesinleşti.

indir 12

Ayrıca Xiaomi Mi 12 Özellikleri!

 

 • Ayrıca Ekran: 6.88 inç AMOLED
 • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 898
 • Bellek: 8 GB
 • Depolama: 128 GB
 • Arka Kamera: 192 Megapiksel + henüz bilinmiyor
 • Ön Kamera: 32 Megapiksel Çözünülürlük
 • Pil: 5.000 mAh pil (120W hızlı şarj / 100W kablosuz şarj)
 • Yazılım: Android 12 MIUI 13
 • Xiaomi akıllı telefon Xiaomi M 12 modeli LTPO ekran ile gelecek. Hatta Yenileme hızını gerektiğinde 1’den 120 Hz‘e dinamik olarak ayarlayabileceksiniz. Bu size büyük miktarda enerji tasarrufu sağlayacak.LTPO, Düşük Sıcaklıkta Polikristalin Oksit’in kısaltmasıdır. LTPO, herhangi bir ek donanım olmadan ekranların yenileme hızını önemli ölçüde azaltabilir. İzlediğiniz şeye bağlı olarak ekran 120 Hz’den 10 Hz’e düşecek ve bunların tümü gerçek zamanlı olarak gerçekleşecek.Ayrıca Bununla birlikte, hala güce ihtiyacınız olursa, Mi 12 120W’a kadar ultra hızlı kablolu şarj ve 100W’a kadar hızlı kablosuz şarj özelliği ile gelecek. Özellikle, kablosuz şarj nispeten ilginç bir özellik olacak. 100W’a kadar kablosuz şarj gücüne sahip bir şarj pedinin yakın zamanda tanıtılması nedeniyle bu özellik gerçeğe dönüşmüş olacak ve Mi 12 bu özellikteki ilk model olacak.

  Mevcut ve bilgilere göre Xiaomi M 12, bu yıl sonuna kadar tanıtılacak. Buna ek olarak ve resmi sunumun Ayrıca Aralık 2021‘de yapılması ve cihazın. Yeni işletim sistemi MIUI 13 ile birlikte gelmesi muhtemel görünüyor. Mi 12 fiyatının 1.000 dolar ve civarında olması tahmin ediliyor.

  Ama Bunun yanı sıra akıllı telefon piyasasını derinden sarsacak bir ilke daha imza atacak ama  Xiaomi 12, dünyanın 200 Megapiksel kamerasına sahip ilk akıllı telefonu olacak. Akıllı telefonda kullanılması planlanan Samsung imzalı sensör, 1 inç. Büyüklüğünde olacak ve piksel gruplama teknolojisini yapısında barındıracak. .