Ana Sayfa Haberler WHATSAPP’A ETİKETLEME VE GRUP DAVETİ GÖNDERME ÖZELLİKLERİ EKLENİYOR

WHATSAPP’A ETİKETLEME VE GRUP DAVETİ GÖNDERME ÖZELLİKLERİ EKLENİYOR

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Kullanımları yaygın olan mesajlaşma uygulamalarının hepsi bir güncelleme yarışına girmiş durumda. Sürekli kendini yenilemeye devam eden uygulamalar arasında kullanımı en yaygın olan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp da güncellemelerine bir yenisini daha ekliyor.

WhatsApp grup mesajlarının yaygınlaşması, bu özelliklerin gelmesinde büyük etken oluşturuyor. Grup yazışmalarında, grubunuzdaki özellikle birinin görmesini istediğiniz ama yoğun yazışma arasında sesinizi duyuramadığınız anlara bir çözüm olarak, etiketleme özelliğ ekleniyor. Bu özellik ile, örneğin Ali kişisine ulaşmak istiyorsunuz, @ali yazmanız yeterli olacak. Uygulama, o kişiye bildirim gönderecek.

İkinci bir özellik ise grup davetiyesi gönderme. WhatsApp şuan ki kullanımında bir grup yöneticisi mevcut ve tek tek gruba kişi eklemesi gerekiyor. Bu sıkıntıdan artık kurtuluyorsunuz. Gelen bu yenilik sayesinde gruba katılmasını istediğiniz kişiye bir link veya bağlantı gidecek.  İstediğiniz kişi bu bağlantı üzerinden gruba katılabilecek.

WhatsApp‘ın yeni özellikleri şuan için sadece WhatsApp beta sürümünde mevcut. Edilen bilgilere göre yakın bir zamanda tüm kullanıcılara sunulacak.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA