Havaların ısınmasıyla birlikte başlayan ev boyama çalışmalarında evinizi boyatacağınız boyayı seçmenizde sizlere yardımcı olacak başarılı bir uygulama olan Marshall Gör&Boya uygulamasını sizler için inceledik.

Uygulamayı telefonunuzun uygulama marketinde ücretsiz şekilde indirebiliyorsunuz.

marshall-1

Daha sonra uygulama ana ekranında bulunan Gör&Boya butonuna basıyoruz.

marshall-2

Gör&Boya işlemini başlattığımızda telefonumuzun arka kamerası açılacaktır. Kameramızı, boyamak istediğimiz duvara çeviriyoruz ve uygulamamızın “Renk Seçin” bölümünden, duvarımızı boyamayı düşündüğümüz rengi seçiyoruz.

marshall-3

marshall-4

marshall-5

Renk seçimimizin ardından kameramızı boyamak istediğimiz duvara çeviriyoruz. Daha sonra boyamak istediğimiz bölümlere dokunduğumuzda Gör&Boya uygulamamız, ilgili alanı sanal olarak boyayacaktır.

marshall-6

Sanal şekilde duvarlarınızı istediğiniz renge boyayan Gör&Boya uygulaması sayesinde evinizi boyamayı düşündüğünüz renk hakkında fikir sahibi olabiliyor ve boyamayı düşündüğünüz rengin var olan boya üzerinde nasıl duracağını net şekilde görebiliyorsunuz.

Marshall Gör&Boya uygulaması sayesinde aynı zamanda ev boyama konusunda pratik bilgiler içeren videolar izleyebiliyor, en yakın Marshall boya bayiisinin irtibat numaralarına ve adres bilgilerine uygulama üzerinden ulaşabiliyor ve Marshall şirket merkezi ile uygulama üzerinden iletişim kurabiliyorsunuz.

marshall-7