Ana Sayfa Destek Twitter Arka Planları Nasıl Değiştirilir?

Twitter Arka Planları Nasıl Değiştirilir?

0

Bu makale, kişisel Twitter arka planınızı nasıl değiştireceğinizi ve Twitter profil arka plan resminizi nasıl değiştireceğinizi açıklar.

Kişisel Twitter Arka Planınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

Hevesli bir Twitter kullanıcısıysanız ve beyaz arka planı etkileyici buluyorsanız, gece kullanımına uygun olan daha koyu bir arka plana geçiş yapmak mümkündür. Sizin için uygun olduğunda Twitter siyah arka planına nasıl geçeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

1-Twitter’a giriş yapın. Ardından Daha fazla seçeneğine tıklayın.

2-Ayarlar ve gizlilik’i tıklayın.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

3-Erişilebilirlik, görüntüleme ve diller’e tıklayın.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

4-Karart veya Işıklar söndü’ye tıklayın.

5-Arka plan şimdi bu tarayıcıda değiştirildi.

Twitter Profil Arka Plan Resminizi Nasıl Değiştirirsiniz?

Değiştirebileceğiniz başka bir Twitter arka planı, Twitter profil arka plan resminizdir. Kişiliğinizi ifade etmek için kullanmak istediğiniz şirin Twitter arka planları keşfettiyseniz, birkaç kolay adımda arka plan resmini nasıl değiştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

1-Profilinizi açın

2-Profili Düzenle’yi tıklayın.

3-Profilinizin başlığındaki fotoğraf simgesine tıklayın.

4-Yüklemek istediğiniz resmi bulun.

5-Aç’ı tıklayın.

6-Yüklemek istediğiniz fotoğrafı seçin

Twitter Arka Planınızı Değiştirmek İçin Nedenler

Twitter arka planınızı neden değiştirmek isteyebileceğinizi merak ediyor musunuz? İşte insanların bunu yapmasının yaygın nedenlerine kısa bir bakış.

Göz yorgunluğunu hafifletmek için. Karanlıkta herhangi bir şeyi görüntülemek söz konusu olduğunda, göz atmak için koyu bir arka plan kullanmanız çok daha fazla tercih edilir ve gözleriniz için daha iyidir. Geceleri hevesli bir Twitter kullanıcısıysanız Gece Moduna geçmek iyi bir fikirdir.

Hesabınıza kişilik eklemek için. Profilinizde karakterinizle ilgili bir şeyi vurgulamak istiyorsanız, başlık resminizi değiştirmek her şeyi anlatmanın mükemmel bir yoludur.

Marka eklemek için. Twitter’ı profesyonel bir bağlamda kullanıyorsanız, sunduğunuz yetenekleri, işletmenizin neler sağladığını gösteren veya farklı iletişim bilgilerini listeleyen bir başlık resmi oluşturabilirsiniz.

Mevsimsel bir güzellik eklemek için. Twitter adınızı tatiller veya Cadılar Bayramı için mevsimlik bir şeyle değiştirmeyi seviyor musunuz? Arka planınızı, yıl boyunca istediğiniz kadar değiştirebilme özelliği ile bu temaya uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA