Ana Sayfa Destek Twitter Ağındaki Etkinliklerin E-posta ile Bildirilmesi (Resimli Anlatım)

Twitter Ağındaki Etkinliklerin E-posta ile Bildirilmesi (Resimli Anlatım)

0
Paylaş

Siz değerli okuyucularımıza bu yazımızda Twitter ağındaki etkinliklerin e-posta ile bildirilmesi ile ilgili işlemlerin nasıl ve nereden yapılacağını paylaşacağız.

Getirdiği yeniliklerle kısa sürede kullanıcılarının vazgeçilmezi haline gelen ve sosyal medyanın bir anda en popüler ağı ilan edilen Twitter‘da yapılan güncellemeler, performans alanındaki güncellemeler, kullanıcıların beğenisi ve ilgisini kazandi fakat ağdaki etkinliklerle ilgili bildirimlerin, e-posta hesabına bilgi olarak gönderilebilmesi için gereken işlemlerin nereden yapılacağını birçok kullanıcı bilmemektedir.

Twitter ağındaki etkinliklerin, e-posta ile bildirilebilmesi için yapılması gerekenleri sizlere yazılı ve görsel olacak şekilde paylaşacağız. İşlemler için aşağıdaki adımları izlemeniz olacaktır.

  • Öncelikle boş bir internet sayfası açıp adres satırını temizleyerek, “www.twitter.com/signup” yazıp Enter‘a bastıktan sonra açılan sayfada Twitter hesabımızın kullanıcı adı ve şifre bilgilerini girerek hesabımıza giriş yapıyoruz.

  • Hesabımıza giriş yaptıktan sonra ekranın sağ üst tarafında yer alan profil resmimize tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.

  • Açılan menü listesi içerisinde Ayarlar” menüsüne tıklıyoruz.

  • Açılan sayfada, sol tarafta bulunan menüler içerisinden E-posta Bildirimleri” menüsüne tıklıyoruz.

  • Açılan sayfanın orta kısmında yer alan Ağındaki Etkinlikler” bölümünü göreceksiniz. Bana bunlarla ilgili e-posta gönder” yazısının karşısında,
  • “Popüler Tweetler ve Hikayeler”
  • “Twitter ağımdaki etkinliklerle ilgili güncellemeler”
  • “Tweetlerimin performansı hakkında güncellemeler”
  • “Ağımdaki etkinliklere dayalı öneriler”

 

seçenekler içerisinde hangisiyle ilgili e-postanıza bilgi gelmesini istiyorsanız, o seçeneğin sol tarafında yer alan kutucuğu işaretlemeniz durumunda, o seçenekte belirtilen etkinliklerle ilgili bilgiler, e-postanıza gönderilecektir. Gelmesini istemediğiniz bir seçenek varsa, kutucuktaki işareti kaldırmanız yeterli olacaktır.

  • Son adımda ise Twitter Ağındaki Etkinlik” ayarlarında yaptığımız değişiklikleri kaydetmek için ekranın en altında bulunan Değişiklikleri Kaydet” butonuna tıklamamız yeterli olacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.