Bose 700 Gürültü Önleyici Kulaklıklar şu anda en iyi kulaklıklardır ve seksi bir tasarıma ve yüksek fiyat etiketi ile birlikte gelen harika özelliklere sahiptir. Müzik dinlerken veya telefonda konuşurken altı tanesi Bose’un şampiyon gürültüsünü iptal etmek için kullanılan çok büyük sekiz mikrofona sahipler. Farklı frekanslarda gürültüyü nötralize etmek için eşit derecede iyi çalışan 11 seviyeye kadar ayarlanabilir ANC sunar. Bose, 700’ler net tizler ve sağlam baslar için temiz, dengeli ses ürettiğinden, ses kalitesinde iyileştirmeler bile yaptı; En düşük ANC seviyesinde olduğunda daha düşük hissedilir.

Screenshot 8 1

Özellikleri

Boyut ve Ağırlık: 8 x 6,5 x 2 inç, 8,8 ons | Pil Ömrü (Anma): 20 saat (NC açık) Bluetooth Aralığı: 30 fit (10 metre) | Dijital Asistan Desteği: Evet

Selefi QC35 II ile aynı pil ömrünü paylaşmasına rağmen, ANC açıkken 20 saatte hala güçlü kalıyor. Apple  ayrıca 700’ün özel bir sürümünü ekstra 50 dolara satıyor ve ek 40 saatlik dinleme süresi sunan bir şarj kutusu ile birlikte geliyor; Bose  , kasayı ayrı ayrı 80 dolara satıyor. Akıllı asistan entegrasyonu, dokunmatik kontroller ve geliştirilmiş çok noktalı teknoloji, bunları hem yolcular hem de müzik severler için en sezgisel gürültü engelleyicilerden biri haline getiriyor. 

 

Bose ayrıca, ayarlanabilir EQ, geliştirilmiş bağlantı ve sesli komut düzeltmeleri dahil olmak üzere kulaklıklara bazı geliştirmeler getirecek yeni bir yazılım güncellemesi üzerinde çalışıyor.

Bose Noise Cancelling Headphones 700 beklentilerinizi karşılar – ve tahmin edemediklerinizi sunar. Onları sesli asistanınıza kolay erişimle kafanızı dünyaya dönük tutmanızı sağlayan akıllı birer kulaklık olarak görün. Veya kolaylıkla sesinizi doğru şekilde duyabilen en güçlü mikrafon sistemiyle aramalarınızı yapın. Bose AR, yeni ses deneyimlerini mümkün kılan türünün ilk örneği olan sesli gelişmiş gerçeklik platformu, özelliğini de unutmamak lazım.

Daha iyi duyulmanız için uyumlu mikrafon sistemiBose Headphones 700 etrafınızdaki gürültüleri yok ederken sesinizi alıp izole eden eşsiz bir dört-mikrafonlu sisteme sahiptir. Şimdiye kadar hiç olmadığı kadar net duyup duyulacaksınız – gürültülü mekanlarda bile.Etrafının kontrolü sende.

Bose Noise Cancelling Headphones 700 ile tanınmamızı sağlayan özelliklerimizi daha da geliştirdik. Artık çevrenizi 11 seviyeli gürültü giderme ayarıyla daha da kişiselleştirebilirsiniz. Gürültü giderme özelliğini arttırdıkça gürültülü alanlardaki dikkatinizi dağıtan öğeleri minimize edersiniz. Veya isterseniz hiç gürültü giderme kulaklığı kullanmıyormuş gibi duymanızı sağlayacak seviyeye indirebilirsiniz.

Screenshot 9
Kahve siparişinizi vereceğiniz veya iş arkadaşınızla sohbet edeceğiniz kısa aralar için ise tek bir butonlar müziğinizi duraklatacak çevrenizin sesini kulaklığın içine alacağınız Konuşma Moduna geçebilirsiniz.Cevaplara mı ihtiyacınız var? Sorularınızı alalım.Yeni kablosuz kulaklıklarımız Google Assistant ve Amazon Alexa uygulamalarına uyumlu olarak tasarlanmıştır. Bose Music uygulamasında sizin için doğru olan servisi seçebilirsiniz. Sesli asistanınızı aktive etmek için sadece sağ kulaktaki butona basmanız yeterli olacaktır.