Ana Sayfa Haberler TUŞLA AKILLI TELEFON REHBERİ İLE ÇAĞRI MERKEZLERİNDE BEKLEMEYE SON

TUŞLA AKILLI TELEFON REHBERİ İLE ÇAĞRI MERKEZLERİNDE BEKLEMEYE SON

0
Paylaş

Günümüzde tüm kullanım alanlarında önemli bir yere sahip olan Çağrı Merkezlerine bağlanmak hepimizin ortak çilesi. Müşteri temsilcilerine bağlanmak için birçok tuşlama yapıyoruz, bağlanana kadar sorunumuzu bile unutuyoruz nerdeyse. Kullanıcıların bu çilesine artık son veren Tuşla Akıllı Telefon Rehberi sayesinde Çağrı Merkezine bağlanmak çok kolay. Siz sadece aramak istediğiniz Çağrı Merkezini, Tuşla üzerinden seçin, o sizin için tuşlayıp bağlansın.

TUŞLA1

Tuşla, 44 firmanın çağrı merkezi tuşlamalarını görsel olarak , 400 direkt aranabilecek Çağrı Merkezi ve 46 acil numara (3 haneli numaralar 112,155.182…vb) hizmet sunmakta. Ağını genişleterek yakında tüm çağrı merkezlerini kapsamayı hedefleyen firmanın şuanki kapsadığı Çağrı Merkezleri için uygulama içerisinde menüde Çağrı Merkezi karşısında ‘Tuşla’ ikonu olanlar için geçerlidir.

TUŞLA2

Tuşla, bize tıpkı normal arama ekranın sunduğu rehber, son arama listesi, favoriler gibi sekmelere ek olarak acil arama sekmesi ile rehber görünümünde bir uygulama.

TUŞLA3

Tüm Numaralar seçeneğinde yukardaki görselde olduğu gibi Çağrı Merkezleri numaraları mevcut. İsterseniz kısa yoldan arayacağınız çağrı merkezinin adını arama motoruna yazarak bulabilirsiniz. Listedeki çağrı merkezinin karşısında ‘Tuşla’ ikonu olması yeterli. Örneğin, Teknosa Çağrı Merkezini arayalım. Arama motoruna Teknosa yazıyoruz. Aşağıdaki birinci görselde olduğu gibi. Yanında ‘Tuşla’ ikonu olup olmadığına dikkat ediyoruz. İkinci görselde görüldüğü gibi, Teknosa ile irtibat seçenekleri geliyor karşımıza.

TUŞLA4

TUŞLA5

Çağrı Merkezini aramanın yanı sıra size tweet atma, e-posta gönderme, geri arama yapılması için sizi arayalım ve Facebook veya Messenger üzerinden anlık yazışma seçenekleri sunuyor.

TUŞLA7 (1)

TUŞLA7 (2)

TUŞLA8

TUŞLA9

TUŞLA10

Böylelikle Çağrı Merkezine dilerseniz alternatif kanallardan ulaşıp destek almanızı da sağlamış oluyor. Arama yapmak için Çağrı Merkezini Ara seçeneğini tıklıyoruz. Karşımıza Teknosa tuşlama menüsü görseli geliyor. Hangi birime bağlanmak istiyorsanız onu seçerek ilerliyoruz. Birinci görselden mesela 4. sırada Doktor Teknolog Teknik Hizmetleri seçelim. Bir sonraki görselde 2. sırada olan Teknoloji Yardımı İçin olanı tıklayalım ve hemen arayalım. Böylelikle tuşlama dinlemek yerine istediğimiz yeri seçip tuşlama işini Tuşla‘ya bırakıyoruz. O bizim için direkt bağlıyor istediğimiz birimi.

TUŞLA11

TUŞLA12

TUŞLA13 (1)

 

TUŞLA13 (2)

Başta da belirtiğimiz gibi sizleri, sıkıldığınız tuşlama anonslarından kurtarıyor. ‘Tuşlamayı kaçırma’, ‘hangi tuşlamaydı tekrar dinle’ gibi şikayetlerinize son veriyor Tuşla.

Bunun yanı sıra 112 acil, 155 polis imdat, 182 hastane randevu gibi tüm 3 haneli acil aramaları yapmamız da mümkün. Ana ekranın altında yer alan alandan acil aramalar seçeneğini seçip, uygulama rehberinden dilediğiniz numaraya ulaşabilirsiniz. Böylelikle numarasını hatırlayamadığınız tüm birimler isimleri ile yer aldığı için araştırmanıza gerek kalmadan kolayca ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken arayacağınız numarayı seçip, tıklamak. Görsellerde göründüğü gibi uygulama sizi direkt aramaya aktarıyor.

TUŞLA14

TUŞLA15

Tuşla Akıllı Telefon Rehberi Android cihazlarda olduğu gibi iOS işletim sisteminde de kullanılabiliyor. İçerik ve kullanım birebir aynı. Apple Store‘dan indirmeniz yeterli olacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.