Jabra Eclipse, kendinizi aynı anda iki farklı yerdeymişsiniz gibi hissedebilme özgürlüğünü veren bir teknolojiye sahiptir. Şık ve zarif tasarımı ve sizi konuştuğunuz kişinin yanındaymışsınız gibi hissettirecek derecede gerçeğe yakın ses kalitesi ile artık hiçbir kelimeyi kaçırmayacaksınız. Gerçeğe yakın ses kalitesini deneyimlemenin tam zamanı. Başarılı görüşmeler, şık tasarımı ile tüm ilgiyi üstüne toplamaktadır. Günlük yaşamda önem verdiğiniz her şey cebinizde Telefonunuza dokunmanıza bile gerek kalmadan e-postalarınıza, SMS’lerinize, aramalarınıza ve müziğinize erişiminizi sağlamaktadır. Jabra Eclipse, Google Now ve Siri’ye kusursuz biçimde bağlanır ve telefonunuzu cebinizde çıkarmanıza gerek kalmayacak.

Yollarda olsanız bile iletişime ara vermeden yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Jabra Eclipse’in taşınabilir dock ünitesi aynı zamanda 7 saat ekstra konuşma süresi kazandıran taşınabilir bir şarj cihazı olduğundan, kulaklıktan 10 saat boyunca aktif verim alabilmenizi sağlar.  Jabra Eclipse, bugüne dek Jabra’nın ürettiği en hafif kulaklıktır. Nefis görünümlü zarif bir tasarıma bürünmüş bu teknoloji harikası, son derece konforlu bir kullanım sunuyor.

jabra j2

Müzik dinlenebilecek kalitede tasarlanmış birinci sınıf hoparlöre sahip olan Jabra Eclipse, telefonlaşırken, mesajlarınız okunurken veya sesli kitap dinlerken eşsiz bir ses kalitesi sağlar.

Gerçeğe yakın ses kalitesi için Jabra Eclipse, kendinizi aynı anda iki farklı yerdeymişsiniz gibi hissedebilme özgürlüğünü verir. Şık ve zarif tasarımı ve sizi konuştuğunuz kişinin yanındaymışsınız gibi hissettirecek derecede gerçeğe yakın ses kalitesi ile artık hiçbir kelimeyi kaçırmayacaksınız. Gerçeğe yakın ses kalitesini deneyimlemenin tam zamanı. Tüm bunlar için bir uygulamaya sahiptir. Beğeniye sunulan en marifetli sesli yardımcı olan Jabra Assist, telefon kullanma deneyiminizi tümüyle baştan yaşatacak. Ses kalitesini kişiselleştirin, konuştuğunuz dili değiştirin, SMS’leri sesli okutun ve çok daha fazlasını yaşayabileceksiniz.

Teknik Özellikleri;

Ses Çıkışı: Mono.
Bağlantı Tipi: Kablosuz.
Hassasiyet: 94 dB.
Empedans: 16 Ohm.
Maksimum Güç: 5 mW.
Mikrofon:
Uzaktan Kumanda: Var
Sürücü Çapı: 6 mm.                                                  Kumanda İşlevi: Çağrı Kontrol                                            Şarj Tipi: Şarj Standı USB                                                        Kullanım Mesafesi : 30m                                                        Kullanım Süresi (Genel): 10 saat                                        Şarj Süresi: 120 dk                                                                Kullanım Alanı : Araç, Müzik, Telefon