Bu yazıda sizlere Skype reklamlarını kaldırmak için yapılması gereken işlemleri adım adım anlatarak reklamlardan kurtulmanızı sağlıyoruz.

Skype kullanım bakımından oldukça güvenilir ve kullanışlı bir uygulamadır. Ayrıca uygulama üzerinde grup kurabilir yada özel mesajlaşma özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece arkadaş ve akrabalarınız ile iletişim halinde olabilirsiniz.  Platform üzerinde her ne kadar keyifli zaman geçirseniz dahi zaman zaman bazı noktalarda biz kullanıcıların karşısına çıkabiliyor.  Bu sorunlardan bir tanesi olan reklam sorunu.

Son zamanlarda yapılan incelemelere göre uygulama üzerinde gelen en çok sorulardan bir tanesi oldu. Bizlerde siz Skype kullanıcıları için sorun haline gelen bu konuyu en ince ayrıntısına kadar ele aldık.

Skype Reklamlarını Kaldırmak

Skype yazılımını çok kullanıyorsanız ve reklam görmek istemiyorsanız aşağıdaki adımları gerçekleştiriniz.

Öncelikle ilk adımda Internet Explorer tarayıcısını açın ve sağ üstte bulunan dişli sembolüne tıklayınız. Böylece tarayıcı ayarlarını açıyorsunuz.

11858 teknik destek

Skype Reklamları nasıl kaldırılır

Hemen ardından Açılan menüden İnternet Seçenekleri yazısına tıklayınız.

Skype Reklamlarını iptal etmek

Gelen ekranda da bulunan Güvenlik yazısına tıklayınız. Ardından alt tarafta yer alan simgeler arasında Yasak Siteler seçeneğine tıklayınız. Daha sonra Siteler butonuna tıklayın. Gelecek olan pencereleri takip ediniz.

Skype Reklamlarını kapatmak

https://apps.skype.com yazarak Ekle butonuna tıklayınız.

Skype Reklamları gizleme

Bu ekrana ilgili adresi yazdıktan sonra Kapat butonuna basarak pencereleri kapatınız.

Daha sonra karşımıza bir önceki ekran gelecektir. Burada ise Tamam butonuna basarak işlemi tamamlıyoruz.

Açılan pencerede ise Skype da gelecek sefere oturum açtığınızda Reklam alanlarının boş olduğunu göreceksiniz. Bu durum adımları başarılı bir şekilde tamamladığınızın bir göstergesi olacaktır. Yapmanız gereken tüm işlem bu kadar.

Skype üzerinde reklam gözükmesi

Adımlar oldukça basit ve anlaşılır. Bu makalemize sizler için Skype reklamlarını kaldırmak konusundaki aşamaları tüm detayları ile paylaştık. Sizler için paylaşmış olduğumuz bu makalemizde yer alan adımları uygulayarak sonuca ulaşabilirsiniz.

Tüm bu adımları uyguladınız ancak olumlu sonuca ulaşamadıysanız yapmanız gereken işlem çok basit. Diğer makalelerimizde de belirttiğimiz gibi  7/24 canlı destek hattımızdan faydalanabilirsiniz. İster sözlü isterseniz de cihazınıza uzak bağlantı ile yardım alabiliyorsunuz.

Umarım makalemiz tüm sorularınıza yanıt olmuş ve sorununuzu gidermenize yardımcı olmuştur. Ayrıca Skype geçmişini dışa aktarma konusunda destek almak istiyorsanız makalemizi de inceleyebilirsiniz.