Ana Sayfa İnceleme Sennheiser’ın Yeni Oyuncu Kulaklığı G4ME ZERO Özellikleri ve Fıyatı

Sennheiser’ın Yeni Oyuncu Kulaklığı G4ME ZERO Özellikleri ve Fıyatı

0
Paylaş

Dünyanın en kaliteli kulaklıklarını üreten firmalardan biri olan, ses ve iletişim teknolojileri devi Sennheiser’ın geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı yeni nesil oyuncu kulaklığı Sennheiser Game Zero ürününü sizler için inceledik.

Saatler boyunca bilgisayar veya konsol başında oyun oynamaktan zevk alan kullanıcılar için geliştirilen, aynı anda hem yüksek ses kalitesi hemde mükemmel bir kullanım kolaylığı hedeflenen Sennheiser Game Zero oldukça ilgi çekeceğe benziyor. Uzun süreli kullanım durumlarında oluşabilecek rahatsızlıkları önlemek amacıyla kapalı kapsül tasarımıyla üretilmiş olan üründe, kulağı saran kısım üç katmanlı yastıklarla donatılmış durumda. Bu tasarım ile uzun süreli kullanımlarda kullanıcı konforonu gözeten Sennheiser, aynı zamanda mükemmel bir ses yalıtımı sağlayarak, sahip olduğu Sennheiser Air teknolojisiyle birlikte gelen mükemmel ses kalitesinin yanısıra, dışarıdan gelebilecek sesleri de engelliyor ve piyasadaki en yüksek kullanım konforuna sahip oyuncu kulaklığını kullanıcılara sunmayı hedefliyor.

game zero 1

Bütün bunların yanısıra ürünün kafa bandı kısmında da özel bir yastık yer alıyor. Aynı zamanda hafif olması amacıyla tamamen plastik bir malzemeden üretilen Sennheiser Game Zero kutu içerisinden 1 adet 3 metre uzunluğunda ve 1 adet de 1.2 metre uzunluğunda olmak üzere 2 adet kablo çıkıyor.

3.5 metre uzunluğundaki kablo üzerinde kulaklık girişi de yer alıyor; dolayısıyla bu kabloyu bilgisayar veya oyun konsolunuzda oyun oynarken kullanıyorsunuz. Kutu içerisindeki 1.2 metrelik diğer kabloyu ise kulaklığınızla müzik dinlerken kullanabilirsiniz. Bu kablo üzerinde ise mikrofon girişi yer almıyor.

game zero 2

Oyun severlerin oyun konforlarını artırmak için tüm detaylar düşünülmüş olan Sennheiser Game Zero’da mükemmel ses kalitesinin yanısıra mükemmel bir mikrofon yer alıyor. Ses teknolojilerinde gerçek ihtisas alanı mikrofon teknolojileri olan ve bu alanda yaklaşık 70 yıldır dünyanın en kaliteli mikrofonlarını üreten tecrübeye sahip olan Sennheiser, Game Zero modelinde farklı açılarda kullanabilen ve kafa bandı seviyesine getirildiğinde otomatik olarak devre dışı kalan bir mikrofona yer vermiş.

Siyah ve Beyaz olmak üzere 2 farklı renk seçeneği bulunan ürünün ülkemizdeki fiyatı 900TL ile 1250TL arasında değişiyor. Ürünün teknik özelliklerini sıralı şekilde listelemek gerekirse;

game zero 3

Ürün Teknik Özellikler:

Renk:  Siyah
Takma Şekli:  Kafa Üstü
Kapsül Tipi: Kulak Çevreleyen

Sürücü ve Kulaklık Tipi:  Dinamik Sürücü / Açık Kulaklık
Uyumluluk:  PC, Mac, Konsol
Empedans:  50 ohm
Frekans Aralığı (Hoparlör): 15Hz – 28.000Hz
Frekans Aralığı (Mikrofon): 50Hz – 16.000Hz
Ses Basınç Seviyesi (SPL): 108 dB
Toplam Harmonik Bozulma (THD): <0.1% (1kHz, 100 dB SPL)
Bağlantı Tipi: 2X3.5mm (PC/Mac), 1X3.5mm (Konsol)
Kablo Uzunluğu: 3m (PC/Mac), 1.2m (Konsol)
Ağırlık: 312g

Ürün Kutu İçeriği

1 adet G4ME Zero Siyah kulaklık
1 adet taşıma çantası
1 adet hızlı Başlangıç Klavuzu
1 adet 3m iki uçlu PC ve MAC için kablo
1 adet 1.2m tek uçlu konsol ve taşınabilir cihazlar için kablo

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.