Ana Sayfa Haberler SABİT IP ADRESİ OLMADAN IP CAM UZAKTAN İZLEME

SABİT IP ADRESİ OLMADAN IP CAM UZAKTAN İZLEME

9

Ipcam statik ip olmadan da izleme olanağınız var. Hem mobil telefondan hem de bilgisayarınızda izleme yapabilirsiniz.

Mobil telefonda izleme yapabilmeniz için kullandığınız telefonun uygulama marketine giriş yaparak vMEyeCloud yazarak programı cep telefonunuza indirelim.

1

 

2

Telefonunuza programı yükledikten sonra Ipcam CMS ekranına gelelim. Sistem- Ayar-Bilgi içeresinden Versiyon’a giriş yapınız.

3

Ayar – Bilgi – Versiyon – Serial ID yazan kısımdaki seri numarasını not alalım. Buradaki işlemimiz bitti. Tekrar telefonumuza indirdiğimiz programa giriş yapınız.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

4

İndirdiğiniz programı acınız ve By Device tıklayınız.

DeviceName (cihaz adı), connection(bağlantı tipi)seciniz. Bağlantı tipini seçerken ıp adresi kullanmayacağımız için P2P Cloud seçiyoruz.

5

Daha sonra CMS ekranında versiyon kısmından aldığımız Seri numarasını yazınız. İsterseniz giriş ekranına kullanıcı adı ve şifrede belirleyebilirsiniz. İşlemleri tamamladıktan sonra “ok” tıklayanınız. Ip cam bağladığınız bölgeden görüntüyü istediğiniz yerde cep telefonunuz ile izleye bilirsiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

6

 

7

 

8

Evinizden iş yerinizi bilgisayarınızdan yada iş yerinizi evinizden sabit ıp olmadan da izleme olanağını sahipsiniz.

Cms ekranına giriş yapınız. Sistem- cihaz yöneticisi- cihaz ekle giriş yanıpız.

9

Cihaz ekle panelinden cihaz ismi belirleyiniz. LoginType kısmında “Cloud” secimini yaparak izlemek istediğiniz yerdeki ıpcam ait seri numarasını yazarak tamam tıkalyınız.

10

CMS ekranında izlemek istediğiniz ıp kamaralar çıkacaktır. Seçimizi yaparak izlemeye başlaya bilirsiniz.

11

Tag: sabit ıp olmadan ıpcam izleme, cep telefonundan ıp cam izleme, güvenlik kamarası uzaktan izleme , güvenlik kamarasına cep telefonundan izleme .

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

9 YORUMLAR

  1. Merhaba benimde uzun zamandır kullandığım bir Ip kameram var ve yaklaşık 1 seneden fazladır dışarıdan ulaşamıyorum önceden ulşıyordum fakat son zamanlarda bağlantı kurulamıyor bir bilgisayarcı arkadaşıma sordum ttnet sanal ıp ye geçti o yüzden olmuyor dedi bunun bir çözümü varmıdır yardımcı olurmusunuz teşekkürler email adresim beyazit1977@hotmail.com

  2. erman kardeşim cloud taraması yaparken telefonun da 3g yani telefonun nterneti açıkken yap ki dışardan da içerden de izleyebilesin

Comments are closed.