Ana Sayfa Haberler Xiaomi Mi Mix Flex Tanıtım

Xiaomi Mi Mix Flex Tanıtım

0

Xiaomi son dönemin dikkat çeken akıllı telefon modellerinden birisi olan Xiaomi Mi Mix Flex tanıtıma bu yıl ya da gelecek yıl çıkabilir. Samsung’un bu alanda yoğun çalışmaları bulunmaktadır.  Mobil dünyasında taklit edilen konumuna gelen Çinli şirketler bu alanda yeni bir sürpriz yapabilir. Çerçevesiz telefon üretiminde büyük adımlar atan firmanın katlanabilir telefon olasılığı da yükselmektedir. Hazırlanan Xiaomi Mi Mix Flex konsept video bir hayli ilgi çekmektedir.

Xiaomi Mi Mix Flex cihaz tam ortadan katlanabilen telefonda arkada 3 kamera yer alıyor. Ön kamera ise kasa içerisinde yer almaktadır.

Xiaomi Mi Mix Flex’in olası teknik özellikleri;

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Parmak izi tarayıcısı

Ultrasonik sensör

6.2 inç QHD OLED ekran

11858 teknik destek
11858 teknik destek

6/8 RAM ve 128 GB dahili hafıza

Qualcomm Snapdragon 855 yonga seti

Kamera ise Ön kamerada 25 MP olması bekleniyor. Üçlü kamera ise 20 MP , 16 MB , ve 8 MP üçlü kamera tasarımı olarak beklenmektedir.

IP68 sertifikalı olarak Su ve toza dayanıklı olması

Görsel anlamda ise parlak renklere siyah, mavi ve kırmızı olabilir.

Görsellerden de görüntülediğimiz kadar metal camdan olması bekleniyor.

Modelin en göze çarpan özelliği isse çerçevesiz olma özelliğidir. Ekranı daha da geniş bir şekilde görmeye olanak sağlayan ürün bu sayede özellikle oyun oynayan kişiler için daha çok ilgi çekecektir. Katlanabilir özellikten dolayı ergonomik bir yapıya sahip olacaktır.

Xiaomi Mi Mix Flex için konsept videolar hazırlanmasına rağmen fiyat ile ilgili Çinli firmalar herhangi bir bilgi vermemişlerdir. Fiyat ise merak uyandırmaktadır. Yaklaşık fiyat aralığının ise ürün tanıtımı tarih bilgisi netleştikten sonra bildirileceği düşünülmektedir.

 

 

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA