Ana Sayfa Bilgisayar Razer’dan Dünyanın Üç Ekranlı İlk Oyuncu Bilgisayarı: ‘Razer Project Valerie’ Özellikleri ve...

Razer’dan Dünyanın Üç Ekranlı İlk Oyuncu Bilgisayarı: ‘Razer Project Valerie’ Özellikleri ve Fiyatı

0
Razer'dan Dünyanın Üç Ekranlı İlk Oyuncu Bilgisayarı: 'Razer Project Valerie' Özellikleri ve Fiyatı

Bilgisayar dünyasında bir zamanlar hayal edilen şeyler birer birer gerçek olmaya devam ediyor. Dünyanın en ünlü oyuncu bilgisayarı üreticilerinden Razer, dünyanın üç ekranlı ilk oyuncu notebook’u ‘Razer Project Valerie‘yi tanıttı. Katlanabilir ve optimize edilmiş 3 adet ekrana sahip olan bilgisayar, oyun severlere şimdiye kadar ki en geniş görüş açısını sunuyor.

3 adet 4K ekrana sahip olan ürün, tam anlamıyla olağanüstü bir oyun deneyimi sunuyor. Oldukça stabil şekilde, otomatik olarak kapanıp açılabilen ekranlar, dayanıklılık konusunda da oldukça kaliteli bir tasarıma sahip. Alüminyum menteşeler ile birbirlerine monte edilmiş şekilde duran ekranlar, tek bir hareketle otomatik olarak kullanıma hazır hale geliyor.

Her biri 17.3 inç büyüklüğe sahip ekranlar, kullanılabilir konuma geldiklerinde 11520×2160 piksel (12K) çözünürlüğe sahip oluyor. Ekran kartı olarak NVIDIA‘nın hali hazırda en güçlü grafik kartı olan GeForce GTX 1080‘lere sahip olan ürün, aynı zamanda NVIDIA Surround View ile farklı bir deneyim sunuyor. Ekranların her biri birleşik olarak kullanılabildikleri gibi, programlanarak ayrı ayrı da kullanılabiliyorlar.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Piyasadaki diğer 17 inç bilgisayarlara nazaran çok daha portatif bir tasarıma sahip olan Razer Project Valerie, yalnızca 3.8cm kalınlığa sahip. Toplam ağırlığı 5.4kg olan ürün, özel taşıma çantası sayesinde 3-ekran deneyimini oldukça kolay bir şekilde heryere taşıyabilmenizi sağlıyor.

Bu yıl CES 2017‘de fuara damga vuran ürünler arasında yer alan Razer Project Valerie‘nin piyasaya çıkış tarihi, fiyatı ve diğer donanım özellikleri konusunda ise henüz açıklanmış bir bilgi bulunmuyor. Oldukça ilgi çekeceğine kesin gözüyle bakılan ürün hakkındaki şaşırtıcı haberler, henüz ürün tüketicilere sunulmuş olmamasına rağmen şimdiden başlamış durumda. Razer‘ın CEO‘su Min-Liang Tan‘ın yaptığı açıklamaya göre; 5 Ocak‘ta start alan ve 8 Ocak‘ta sona eren dünyaca ünlü teknoloji fuarı CES 2017‘de lansmanı yapılan ürünün, sayılı adetteki prototiplerinden 2 tanesi CES 2017 fuarında çalınmış durumda

Dünyanın 3-ekranlı ilk oyuncu bilgisayarı Razer Project Valerie, Avrupa pazarlarına ne zaman girer, ülkemizde nasıl bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkar, bilinmez ama ürünün kasa tasarımı ve 3-ekranlı yenilikçi yapısıyla oyuncu notebook’ları alanında yeni bir sayfa açacağı kesin.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA