Dünyanın En Zarif ve İnce Monitörü: 'Philips Moda 245C7QJSB' Özellikleri ve Fiyatı

Philips’in yeni lanse edeceği monitor, dünyanın en ince monitörü olarak kaydedildi. Tamamiyle 3 kenarı çerçevesiz olan bu monitör, şık tasarımıyla da inceliğin ruhunu yazmış gibi.

24 inç ekrana sahip Philips Moda 245C7QJSB, ince tasarımıyla ve geniş renk özelliğiyle, gelmiş geçmiş en ince monitör olarak lanse ediliyor. Full HD olan bu monitör, alt kenar hariç, tamamen çerçevesiz.

1 255.2mm kalınlığında olan Philips Moda monitörün barındırdığı çerçevelerin 2.5mm’den daha ince olduğu belirtilirken, bu özelliği ile evinizde mükemmel bir aksesuar olacak.

Üstün tasarımı haricinde, keskin renk seçenekleri gerçekten büyüleyici. Renk teknolojisi sayesinde doğal olarak görünen tüm renkler çok keskin ve ultra bir kalitede kullanıcılara sunuluyor.

2 17Philips Moda, 16.7 milyon renk seçeneğine sahip. Ayrıca Flicker Free, Smart Contrast ve Smart Image gibi bir takım teknolojilere sahip.

1920×1080 piksel çözünürlüğe sahip olan Philips Moda, 250 CD/m² parlaklık, ntcs %101.4 renk tonu ve 178 derece görüntüleme açısına sahip.

Displayport, VGA ve HDMI bağlantı yolları yer alıyor. Ürünün satışa çıkma tarihi tam bilinmiyor ama Mart ayının başlarında 240$ fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor.

3 9

TEKNİK ÖZELLİKLER:

4 4