Ana Sayfa İnceleme Twitter’dan Videolar Bilgisayara Nasıl Kaydedilir?

Twitter’dan Videolar Bilgisayara Nasıl Kaydedilir?

0

Video, hem sıradan kullanıcılar hem de büyük markaların düzenli olarak klip yüklediği Twitter’da önemli bir özellik haline geldi. Twitter’da video izlemek ve paylaşmak oldukça kolaydır ancak bunları bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza veya tabletinize kaydetmek platformda imkansızdır, bu nedenle kullanıcılar favori Twitter kliplerini indirmek için alternatif yöntemler bulmaya zorlanır.

Twitter Videolarını Bilgisayarınıza Nasıl İndirirsiniz?

Twitter videolarını bir bilgisayara indirmek açık ara en kolay yöntemdir ve herhangi bir ek yazılımın yüklenmesini gerektirmez.

-Seçtiğiniz bir web tarayıcısını açın ve Twitter.com’a gidin. Giriş yapmanıza gerek yok.

-Kaydetmek istediğiniz videonun bulunduğu tweet’i bulun.

-Tweetin tarihine sağ tıklayın; bu kalıcı bağlantıdır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

-Bir menü görünecektir. Bağlantı adresini kopyala’yı seçin. Tweet’in web adresi artık bilgisayarınızın panosuna kaydedilecektir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

-“DownloadTwitterVideo.com’a” gidin.

-Web sitesindeki alana farenizle sağ tıklayıp Yapıştır’ı seçerek veya Windows’ta Ctrl -+ V, Mac’te Command + V tuşlarına basarak tweet’in web adresini yapıştırın.

-Enter’a bas.

-Video indirme seçeneklerinizle birlikte iki düğme görünecektir. Videonun düşük çözünürlüklü versiyonu için MP4’ü seçin; Yüksek çözünürlüklü bir sürüm için MP4 HD.

-İndirme türünü seçtikten sonra görünen yeni düğmeye sağ tıklayın. Buraya sağ tıklayın yazacak ve ‘Bağlantıyı farklı kaydet …’ seçeneğini seçecektir.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA