MacBook için Powerbank: Line Dock Battery Storage!

Günlük yaşantımızda kullandığımız elektronik cihaz sayısı gün geçtikçe artmakta. Ve bu bağlamda yaşanılan en büyük problemlerden biri de, kullanılan elektronik cihazların batarya (şarj) sorunu. Çoğu zaman, aldığımız cihazların bataryaları(nın şarjı) gün içerisinde bize yetmemekte ve biz de bu soruna çözüm olarak powerbank kullanmaktayız. Tabi bu sadece telefonlarımız için geçerli değil. Bilgisayarlarımızı kullanırken de sürekli şarja takmak zorunda kalmak istemeyiz ve böyle bir durumlar için Line Dock powerbank tam olarak da istediğimiz gibi ve beklentilerimizi karşılayan bir cihaz.

MacBook için Powerbank: Line Dock Battery Storage!

Birçok elektronik cihazımızın şarj problemini bu harika tasarıma sahip powerbank ile çözebiliyoruz. Şarj problemi yanında depolama (alanı) sorunu yaşayanlar için de çözüm sunan çok yönlü bir cihaz (powerbank). Bu dock, iki ihtiyacımızı (powerbank ve depolama alanı/birimi) birden karşılamakta. Line Dock üzerinde tam olarak 3xUSB-C bağlantı noktası, 3xQualcomm Hızlı Şarj, 1xUSB 3 bağlantı noktası ve ayrıca 1xHDMI, 1xMini DisplayPort ve 1xSD Kart Okuyucu girişleri bulunmakta.

 

MacBook için Powerbank Line Dock Battery Storage 2

MacBook kullanıyorsanız, Line Dock sayesinde cihazınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Boyutları bakımından tam olarak bir (dizüstü) bilgisayar gibi (13” inch) tasarlanmış. Line Dock ayrıca tercihe göre 256GB512GB ve 1TB SSD depolama alanı seçenekleri ile gelmekte. Powerbank dock cihazda 20.000 mAh ve 60 Watt güç (kapasitesi) bulunmakta. Fiyatları da, SSD tercihine göre değişiyor. SSD olmayan modelin ortalama fiyatı 299$. SSD içeren modelleri de 399$749$ arasında bir fiyat etiketinden alabilirsiniz.

MacBook için Powerbank Line Dock Battery Storage 3