Ana Sayfa Bilgisayar Logitech Prodigy Serisi Gaming Mouse Görücüye Çıktı: Logitech Prodigy G102 Özellikleri ve...

Logitech Prodigy Serisi Gaming Mouse Görücüye Çıktı: Logitech Prodigy G102 Özellikleri ve Fiyatı

1
Mouse

Dünya üzerinde ürün gamı en geniş bilgisayar aksesuarı üreticilerinden olan İsviçre‘li teknoloji geliştiricisi Logitech, yeni oyuncu mouse‘u serisi Logitech Prodigy G102 Gaming Mouse‘u tanıttı.

Geliştirilmiş gergin tuş takımı ve optik oyun algılayıcıya sahip olan Logitech G102, Logitech‘in, konforu ve kullanım kolaylığını ön plana çıkaran Prodigy serisinde yer alıyor. Saniyede 1000‘den fazla bildirim ile iletişim kurabilen mouse, standart mouse’lara göre 8 kat daha hızlı tepkime süresi sunuyor. Bir başka deyişle Logitech G102 ile yaptığınız tıklamalar, normal mouse‘lara göre 8 kat daha hızlı şekilde ekrana yansıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Gergin tuş takımı tasarımı sayesinde her zaman komuta hazır durumda olan Gaming 102, siyah renkli gövdeyi şık bir şekilde süsleyen mavi renkli led ışıktan oluşan tasarımıyla dikkat çekiyor. Konforlu kullanım sağlayan ergonomik yapısının yanı sıra darbelere karşı dayanıklı bir tasarıma sahip olan mouse, Logitech‘in 30 yıllık tecrübesiyle harmanlanarak üretilmiş şekilde sizlere sunuluyor.

Tak&Kullan şekilde kullanılan Logitech G102‘yi dilerseniz Logitech Gaming Software yazılımı ile özelleştirerek de kullanabiliyorsunuz. Toplam 85 gram ağırlığa sahip olan ürünün kablo uzunluğu ise 2 metre.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Kullanılan portal ve araca göre renk değiştirebilen, yaklaşık 16.8 milyon renk paletine sahip lazeri ile kullanıcıları etkileyen ürünün üzerinde bulunan 6 düğmeyi yapılandırarak oyun içerisinde özel komutlarınızı kayıt edebiliyorsunuz. 5 farklı hassasiyet ayarı bulunan Logitech G102 üzerine kayıt ettiğiniz ayarları, mouse farklı bilgisayara bağlandığında da kullanabiliyorsunuz.

200-6000 DPI arasında algılama hızında ABD‘de tasarlanıp, İsviçre‘de üretilen sensöre sahip olan Logitech Prodigy G102, ülkemizde zincir mağaza vitrinlerinde 149TL fiyat etiketi ile oyunsever alıcılarını bekliyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

1 Yorum

  1. merhaba
    ben bu mousedan aldım ama sag ve sol tuslarına makro ataması yapılmıyor neden olabilir yardımcı olabilirmisiniz
    sadece ileri geri ve orta tuşuna atıyabildim makroyu

Comments are closed.