ViewSonic‘in, yeni ürettiği monitör bizleri hayran bırakacak özelliklere sahip. İsterseniz lafı fazla uzatmadan hemen, bu donanım zenginliğine sahip olan cihazın özelliklerini gözden geçirelim. ViewSonic VP2468, profesyoneller için tasarlanmış 24 inç boyutunda Full HD ekrana, %99 sRGB renk kalitesine ve Delta E<2 renk akıcılığına sahip.

2 22Kendinde barındırdığı kalibrasyon cihazı olan X-rite ile uzun süre kullanım için iddialı renk performansını bizlere garantilemiş oluyor. Bunun yanında renk odaklı olması ve EBU, Rec709 özelliğine sahip olması, görsel anlamda bir şölen vaadeden, gayet iddialı bir monitör.

ViewSonic VP2468, kalibre edilmiş renk düzeltmesi, özellikleri arasında bulunan 5 Gamma ayarı ve 6 açılı renk ekseni sayesinde, 14-bit 3D-LUT ek özelliğiyle renk kalitesini ön plana aktarabilecek tarzda üretilmiştir. SuperClear IPS paneli sayesinde, 178/178° geniş görüş açısı ile kaliteli bir görüntü sağlıyor. ViewSonic VP2468 monitörün 4 kenarı da çerçevesiz tasarıma sahip.

ViewSonic VP2468, ergonomik tasarımı ile, farklı açılardan cihazı konumlandırabiliyorsunuz.

  • (0-90°) Pivot-yatay ve dikey kullanılabilir.
  • (0-150mm)cihazının yükseklik ayarı değiştirilebilir.
  • Kendi etrafında 120° derece dönebilir özelliğine sahip
  • Cihazın eğim derecesi ise (-5°/+23°)

3 13ViewSonic VP2468, esnek ve geniş bağlantı seçenekleriyle HDMI, Daisy chain destekli Displayport ve 4 adet USB3.0 özelliklerini sunuyor. Göz sağlığınızı da aynı anda koruyan tasarımıyla gözleri yormayacak bir panel sunuyor.

Simdi sizlere kendinde barındırdığı bir kaç önemli özelliğin daha detaylı sunumunu yapacağız.

4 7Delta E<2: Delta E<2 göreceğiniz renkleri o kadar keskin ve kaliteli kılar ki, bu özelliği ile gözün yapısına uygun, her açıdan görülen renkleri yüksek kaliteyle sunma becerisine sahip.

Renk Düzeltme deneyimi: ViewSonic VP2468 renk düzeltme deneyimi sayesinde, göreceğiniz renkleri o kadar dengeli tutuyorki bu sayede kullanıcıları kendine bağlıyor.

5 5Gamma ayari: Monitör üzerinden optimize edilmiş 5 farklı Gama ayarına sahip olan cihaz Grafik tasarımı, Video duzenleme, fotoğraf düzenleme işleriyle uğraşan profesyonel kişilerin en çok ihtiyaç duyduğu bir özellik.

6 46 Eksen Renk Ayarlama Özelliği: Doğallık ve sıcaklık ayarlarından mükemmel uyumu sağlayan ve görüntünün bozulmasını engelleyen en kaliteli özelliklerden biri olan 6 Eksen Renk ayarı, bizlere mükemmelliğin tadını yaşatacak.

7 1 Fiyat olarak 1800 TL değerine sahip ViewSonic VP2468, taşıdığı özelliklerle alınmaya değer bir monitör olduğunu kanıtlıyor.

8 1